DIAGNOSTIK/AUTOELEKTRIKÁŘ - KARLOVY VARY

DIAGNOSTIK/AUTOELEKTRIKÁŘ - KARLOVY VARY / AutoPalace Karlovy Vary
AutoPalace Karlovy Vary

Hledáme zapáleného kolegu pro diagnostiku vozidel ŠKODA/SEAT.

Náš nový kolega by měl pracovat pečlivě a dle časových norem výrobce - tak si totiž u náš přijde na nadprůměrný výdělek.. 

Oceníme předchozí praxi a zkušenost s diagnostikou, ale dáme příležitost i těm, kteří mají zájem se učit a vášeň pro auta. Nicměně vzdělání v oboru je nutnosti, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu a el. vyhlášky č. 50/1978 Sb. 

Co budete dělat?

Jako ostřílený bard uplatníte Vaše zkušenosti naplno, vrhnete se do práce a třeba vás nemine ani bežná údržba, garanční prohldky, ale ten správný kumšt je pro vás diagnostika závady/poruchy a možná následná oprava.

Vzdělávat se na značce je tím správným předpokladem pro nejlepší možnou odvedenou práci. A výsledkem Vaší práce bude spokojenost Vás, našich zákazníků a kolegů!

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, stabilní firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst,tj. vzdělávat se na značce, kde působíte - auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace od značek také.  Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu a stravenky. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme. Od prvního dne u nás máte zajištěnou pojustku "blbostku".

Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa - proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.

Zaujala Vás naše nabídka?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

AutoPalace Karlovy Vary
AutoPalace Karlovy Vary
Chebská 361/55
360 06, Karlovy Vary
Další pracovní pozice