FLEETOVÝ PRODEJCE VOZŮ VW - Auto Palace Západ

FLEETOVÝ PRODEJCE VOZŮ VW - Auto Palace Západ / AutoPalace Karlovy Vary
AutoPalace Karlovy Vary

Rozšiřujeme náš Fleetový tým v novém koncernovém dealerství Auto Palace Západ s. r. o. o šikovného kolegu/ kolegyni, pro kterou je obchodování výzvou a zábavou, užívá si přímou komunikaci se zákazníky a umí přesvědčivě prezentovat sebe i vozy zn. VW. 

Nejste to náhodou Vy?

Očekáváme od Vás:

  • zkušenost s obchodem - ideálně z automovite odvětví
  • zodpovědné vystupování
  • flexibilní přístup
  • maturitu
  • řidičský průkaz sk. B

Staráme se o to, aby každá firma, či podnikatel měl spolehlivý a dobrý vozový park, proto tedy kromě akvizice nových klientů, přípravy nabídek a smluv budou Vaší pracovní náplní i schůzky se stávajícími klienty a obchodními partnery. Těšit se můžete i na objevování krás ČR mimo hlavní město. 

Nevyžadujeme xstránkový životopis ani tituly, ale otevřenou mysl, selský rozum a velký drive. 

A co Vám za to rádi nabídneme?

Neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu. Dále Vám nastavíme motivující finanční ohodnocení, které se skládá z fixní a provizní části, kterou ovlivníte svou pílí. Na schůzky jezdíte služebním autem, vybavíme Vás notebookem a mobil je samozřejmostí + od nás máte automaticky "pojistku na blbost". 

Pravidelným příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie podpoříme Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity. Rovněž se můžete zúčastnit firemních akcí a počítejte i s příspěvkem na stravování.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zaujala Vás naše nabídka?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

AutoPalace Karlovy Vary
AutoPalace Karlovy Vary
Chebská 361/55
360 06, Karlovy Vary
Zobrazit na mapě
Další pracovní pozice