PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ VOLKSWAGEN (M/Ž) - AutoPalace Karlovy Vary

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ VOLKSWAGEN (M/Ž)  - AutoPalace Karlovy Vary / AutoPalace Karlovy Vary
AutoPalace Karlovy Vary

Rozšiřujeme náš obchodní tým v novém dealerství Auto Palace o šikovného kolegu, nebo kolegyni, pro kterou je obchodování výzvou a zábavou a užívá si přimou komunikaci se zákazníky a umí přesvědčivě prezentovat sebe i showroomové vozy zn. Volkswagen osobní vozy nebo užitkové vozy.

 

Nejste to náhodou Vy?

Očekáváme od Vás zkušenost s obchodem - ideálně s osobními a nebo užitkovými vozy VW, zodpovědné vystupování, flexibilní přístup, maturitu a řidičák skupiny B.

Nevyžadujeme x-stránkový životopis ani tituly, ale otevřenou mysl, selský rozum a velký drive.

Vaším úkolem bude přímý kontakt a komunikace se zákazníky; zpracování cenových nabídek včetně nabídek financování a pojištění a samozřejmě seznamování klienta s vozem při testovacích jízdách.

A co vám za to rádi nabídneme?

Férové mzdové ohodnocení dle uskutečněných prodejů, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky a služby (kovářova kobyla přeci nemůže chodit bosa), vzdělávací kurzy, vydařené pravidelné firemní akce, 5. týden dovolené po prvním roce práce u nás, příspěvek na stravování (99,-/den), pojištění odpovědnosti za škodu vůči zaměstnavateli, zaměstnanecký benefitní program (6000,- ročně) a super tým k tomu.

Pokud Vás pozice zajímá, těšíme se na Vaši odpověď – věříme, že najdeme společnou řeč.

Zaujala Vás naše nabídka?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

AutoPalace Karlovy Vary
AutoPalace Karlovy Vary
Chebská 361/55
360 06, Karlovy Vary
Zobrazit na mapě
Další pracovní pozice