PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ

PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ / AutoPalace Karlovy Vary
AutoPalace Karlovy Vary

Rozšijeme náš obchodní tým na autobazaru v dealerství Auto Palace v Karlových Varech o šikovného kolegu, nebo kolegyni, pro kterou je obchodování výzvou, užívá si přímou komunikaci se zákazníky a umí přesvědčivě prezentovat sebe i vystavené vozy.

Nejste to náhodou Vy?

Co vás čeká?

Očekáváme od Vás zkušenost s obchodem, ideálně s prodejem vozidel, zodpovědné vystupování, flexibilní přístup, maturitu a řidičák skupiny B.

Nevyžadujeme x-stránkový životopis ani tituly, ale otevřenou mysl, selský rozum a velký drive.

Vaším úkolem bude přímý kontakt a komunikace se zákazníky, zpracování cenových nabídek včetně nabídek financování a pojištění a samozřejmě seznamování klienta s vozem při testovacích jizdách.

Budete mít na starosti celý proces prodeje vozidla od A do Z, a proto:

  • se skvěle orientujete na automobilovém trhu
  • obchodování je pro Vás výzvou a zábavou
  • řidičský průkaz skupiny B je nutnost
  • certifikace ČNB pro vázaný spotřebitelský úvěr a pojištění motorových vozidel - výhodou, případně je společně doplníme
  • nechybí Vám chuť dotahovat věci do konce a zapálení pro věc
  • a v neposlední řadě Vám nedělá problém i nějaké to "papírování"

 

Staráme se o to, aby každý zákazník měl díky nám své vysněné spolehlivé vozidlo.

Co Vám nabízíme?

Neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu. Od prvního dne u nás máte zajištěnou pojistku za škody způsobené zaměstnavateli, tzv. "blbostku". Dále Vám nastavíme motivující finanční ohodnocení, které se skládá z fixní a provizní části, kterou ovlivníte svou pílí. Pravidelným příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie podpoříme Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity. Rovněž se můžete zúčastnit firemních akcí, automaticky máte slevu na firemní výrobky a služby (kovářova kobyla přeci nemůže chodit bosa).

Zaujala Vás naše nabídka?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

AutoPalace Karlovy Vary
AutoPalace Karlovy Vary
Chebská 361/55
360 06, Karlovy Vary
Zobrazit na mapě
Další pracovní pozice