AUTOMECHANIK MAZDA/ MITSUBISHI - AUTO PALACE PANÓNSKÁ

AUTOMECHANIK MAZDA/ MITSUBISHI - AUTO PALACE PANÓNSKÁ / AutoPalace Panónska
AutoPalace Panónska

Hledáme zručného kolegu, který pracuje rychle a kvalitně – tak si totiž u nás přijde na nadprůměrný výdělek. 

Oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a vášeň pro auta. Nicméně vzdělání v oboru je nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

Co budete dělat?

Jako ostřílený bard uplatníte Vaše zkušenosti naplno, vrhnete se do práce od běžné údržby po složité opravy na konkrétní značce vozů.

NEBO

Pokud jste na začátku kariéry a převodovka, je pro Vás ještě stále „domeček plný koleček“, pak pod vedením zkušeného mentora postupně okusíte všechny taje servisní práce. 

Vzdělávat se na značce se ale mají možnost jak zkušení, tak nováčci v oboru.

Výsledkem Vaší práce bude spokojenost našich zákazníků i kolegů.

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Pracoviště vybavené těmi nejmodernějšími technologiemi, tedy i vysokou ochranu zdraví při práci. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se dále v oboru, který jste si zvolili – auta i technologie oprav se vyvíjí a Vy díky školením od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme a dostáváte příspěvek na stravování.
Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa – proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.

Zaujala Vás naše nabídka?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

AutoPalace Panónska
AutoPalace Panónska
Panónska cesta 33
851 04, Bratislava 5
Zobrazit na mapě
Další pracovní pozice