AUTOMECHANIK (M/Ž) - AutoPalace Tuchoměřice

AUTOMECHANIK (M/Ž)  - AutoPalace Tuchoměřice / AutoPalace Praha Letiště
AutoPalace Praha Letiště

Do našeho koncernového dealerství Auto Palace Letiště hledáme šikovného, pečlivého, ideálně již zkušeného, kolegu (nebo kolegyni) na mechanickou dílnu!

Koho potřebujeme a hledáme?

Máme hodně zakázek a rosteme, proto hledáme zručného kolegu/kolegyni pro servis osobních vozidel který pracuje rychle a kvalitně – tak si totiž u nás přijde na nadprůměrný výdělek. Fandu do aut, co nedá dopustit na vůni motorového oleje, benzínu a vazelíny.

Není mechanik jako mechanik – oceníme předchozí praxi a zkušenost v autorizovaném servisu, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a vášeň pro auta. Nicméně vzdělání v oboru je nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu sk. B.

Co budete dělat?

Jako ostřílený bard uplatníte Vaše zkušenosti naplno, vrhnete se do práce od běžné údržby, garanční prohlídky, po složité opravy, které vás budou bavit řešit

NEBO

Pokud jste na začátku kariéry a převodovka, je pro Vás ještě stále „domeček plný koleček“, pak pod vedením zkušeného mentora postupně okusíte všechny taje servisní práce. Vzdělávat se na značce se ale mají možnost jak zkušení, tak nováčci v oboru. Výsledkem Vaší práce bude spokojenost našich zákazníků i kolegů.

Co nabízíme?

Stanete se součástí party lidí, kteří dělají, co je baví. Zázemí stabilní nadnárodní firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se na značce, kde působíte – auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace také.

Výplata se skládá z fixní (výše dle dosažené certifikace a praxe) a pohyblivé (výkonnostní - kolik hodin práce v zakázkách odevzdáno) částky BEZ ZASTROPOVÁNÍ.

Samozřejmostí je:

  • měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu (6 000,- ročně)
  • parkovací místo v areálu
  • Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme
  • dostáváte od nás příspěvek na stravování (99.-/den do výplaty)
  • od prvního dne u nás máte zajištěnou pojistku "blbostku"
  • možnost MultiSport karty
  • vstupenky na akce, jejímž jsme sponzorem / partnerem
  • po prvním roce zaměstnání Vám přidáme 5. týden dovolené
  • využít můžete také slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Zaujala Vás naše nabídka?

Ke Kopanině 529
252 67, Tuchoměřice
Zobrazit na mapě