AUTOLAKÝRNÍK – SPOŘILOV – PRAHA

AUTOLAKÝRNÍK – SPOŘILOV – PRAHA / AutoPalace Spořilov
AutoPalace Spořilov

Chcete svou práci dělat tak, abyste na ni mohl být pyšný? U nás pro to budete mít ty nejlepší podmínky – zbrusu nové lakovací kabiny nadupané těmi nejlepšími technologiemi od Interaction, přípravná stání včetně vyhřívání a odsávání a spoustu dalšího.

Oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a nadšení pro to, co dělají. Vzdělání v oboru je však nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu sk. B.

Co budete dělat?

Hledáme zručného kolegu, s citem pro barvy, který pracuje rád kvalitně. Tak si totiž u nás přijdete na nadprůměrný výdělek.

Autolakýrník u nás dělá svou práci od A až do Z:
tedy příprava dílu na lak až po vlastní lakování a maskování. Takto vymazlený díl poté ocení váš kolega – karosář, který čtyřkolového mazlíčka vrátí do původního/ne-li lepšího stavu majiteli.

NAVÍC – Auto Palace Spořilov je certifikovanou lakovnou všech našich značek, takže máte jedinečnou možnost naučit se jejich postupy a technologie.

Oceníme u nás i zájemce o pozici lakýrník - přípravář a nebo pokud jste na začátku kariéry a chcete se stát ostříleným profíkem, pak pod vedením zkušeného mentora postupně okusíte všechny taje lakýrnické práce.

Jaký bude Váš tým?

Tým je rozdělený na dvě party po třech autolakýrnících, které si střídají pracovní místa ve směnách. V čele každého týmu stojí mistr a tomu všemu velí Tomáš, horkokrevný srdcař, šéf klempírny a lakovny. Každý z těchhle chlapíků má své pracovní místo, vlastní nářadí a přístup k technickým informacím včetně kompletní technologie laku. 

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Pracoviště vybavené těmi nejmodernějšími technologiemi, tedy vysokou ochranu zdraví při práci. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se dále v oboru, který jste si zvolili – auta i technologie laku se vyvíjí a Vy díky školením od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme a stravování Vám zajistí naše firemní jídelna, takže vaření a praní Vaší paní ušetříme.
Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa – proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.

V neposlední řadě: cesta k nám je snadná, zastávka tramvaje i autobusu je hned za branou areálu.

V případě dotazů jsme Vám rádi k dispozici na telefonu 736 296 656 v době od 9:00 - 17:00.

Zaujala Vás naše nabídka?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

AutoPalace Spořilov
AutoPalace Spořilov
Na Chodovci 2457/1
141 00, Praha 4
Zobrazit na mapě
Další pracovní pozice