AUTOMECHANIK – Auto Palace Spořilov

AUTOMECHANIK – Auto Palace Spořilov / AutoPalace Spořilov
AutoPalace Spořilov

AutoPalace máme hodně zakázek a rosteme, proto do našeho týmu rádi přivítáme zručného kolegu. Oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce a zájem se učit.

Náplň práce:

  • běžná údržba
  • garanční prohlídky
  • odstraňovaní zjištěných závad a poruch

Požadavky:

  • vzdělání v oboru NEBO předchozí praxe
  • vlastnictví řidičského průkazu

Jaký bude Váš tým?

Servisní týmy, které jsou rozdělené na party dle směny, obsluhují 43 heverů. V čele každé party stojí mistr a šéfem celého servisu je Martin. Servis je zařízený veškerým potřebným vybavením, samozřejmostí je vlastní pracovní místo, vlastní nářadí a přístup k technickým informacím včetně kompletní technologie oprav.

Co vám můžeme nabídnout?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví ve firmě, kde vládne neformální atmosféra. Dáme Vám prostor pro osobní růst. Nabízíme měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme, a příspěvek na stravování do naší firemní jídelny je samozřejmostí. Od prvního dne u nás máte zajištěnou pojistku "blbostku". Využít můžete také slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.

Zaujali jsme Vás? Tak se nám ozvěte.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na e-mailu kariera@autopalace.cz nebo na telefonním čísle 739 322 323.

Zaujala Vás naše nabídka?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Na Chodovci 2457/1
141 00, Praha 4
Zobrazit na mapě