DIAGNOSTIK MG (M/Ž) - AutoPalace Spořilov

DIAGNOSTIK MG (M/Ž) - AutoPalace Spořilov / AutoPalace Spořilov
AutoPalace Spořilov

AutoPalace Spořilov, přední zástupce automobilového odvětví a klíčový hráč na českém trhu, je součástí prestižní nizozemské skupiny AutoBinck, jejíž historie sahá do roku 1907. AutoPalace Spořilov je největší pobočka v rámci České republiky a zastupuje sedm značek nových vozů, dále nabízí rozsáhlý sortiment ojetých vozidel včetně vozů prémiových značek. Provozuje velké servisní středisko a nejmodernější lakovnu v České republice. S lokalitou přímo u zastávky MHD a vynikajícím zázemím pro zaměstnance, včetně jídelny, nabízí ideální pracovní prostředí.

Koho potřebujeme a hledáme?

Hledáme zapáleného kolegu pro diagnostiku/kolegyni vozidel MG.

Náš nový kolega by měl pracovat pečlivě a dle časových norem výrobce – tak si totiž u nás přijde na nadprůměrný výdělek

Oceníme předchozí praxi a zkušenost s diagnostikou, ale dáme příležitost i těm, kteří mají zájem se učit a vášeň pro auta. Nicméně vzdělání v oboru je nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

Co budete dělat?

Jako ostřílený bard uplatníte Vaše zkušenosti naplno, vrhnete se do práce a třeba vás nemine ani běžné údržba, garanční prohlídky, ale ten správný kumšt je pro vás diagnostika závady/poruchy a možná následná oprava.

Vzdělávat se na značce je tím správným předpokladem pro nejlepší možnou odvedenou práci. A výsledkem Vaší práce bude spokojenost Vás, našich zákazníků i kolegů.

Jaký bude Váš tým?

38 heverů obsluhují servisní týmy rozdělené podle značek a šlape to jako dobře namazaný píst. V čele každého servisního střediska rozděluje práci mistr, ale všemu velí Martin, šéf celého servisu. Servis je nadupaný veškerým vybavením, každý má vlastní pracovní místo, vlastní nářadí a přístup k technickým informacím včetně kompletní technologie oprav.

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, stabilní firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se na značce, kde působíte – auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme a stravování Vám zajistí naše firemní jídelna. Od prvního dne u nás máte zajištěnou pojistku "blbostku".

Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa – proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.

V neposlední řadě: cesta k nám je snadná, zastávka tramvaje i autobusu je hned za branou areálu.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

V případě dotazů jsme Vám rádi k dispozici na telefonu 736 296 656 v době od 9:00 - 17:00.

Zaujala Vás naše nabídka?

Na Chodovci 2457/1
141 00, Praha 4
Zobrazit na mapě