RECRUITER - Auto Palace Group

RECRUITER - Auto Palace Group / AutoPalace Spořilov
AutoPalace Spořilov

Jste HRdí na své výsledky? Přidejte se k nám do AutoPalace, protože my chceme být hrdí na Vás!

Do HR týmu skupinu AP v Čechách a na Slovensku hledáme kolegu/kolegyni, který by si vzal na starost nábor cca 20 pozic (převážně se jedná o pozice do servisních oddělení).

V loňském roce jsme uvítali více jak 120 nováčků, takže nudit se u nás nebudete. Nehledáme teoretika s tisíci nápady, ale praktika, který zná trh práce, vyhrne si rukávy a spolu s námi se vrhne do práce - nebojte, nenecháme Vás v tom plavat, ale spoustu věcí budete poznávat až díky praxi.

Koho vlastně hledáme?

Hledáme někoho, koho práce v HR baví, má smysl pro detail a zároveň přemýšlí v souvislostech. Někoho, kdo bude chápat důležitost toho, že právě Recruiter je prvním kontaktem kandidáta s AutoPalace a je tedy "vizitkou" nás všech.

Vaším úkolem bude zejména:

  • Aktivní oslovení a vyhledání kandidátů - na starost budete mít inzerci pozic - SoMe, kariérní stránky, Print aj., zkušenost s nástroje Teamio je vítána.
  • Komunikace s kandidáty, telefonické prescreeningy, organizace pohovorů a jejich následné výhodnocení a další věci s výběrem vhodného kandidáta spojené, což si jietě zkušený recruiter umí představit
  • Společně s kolegy z HR se můžete podílet na organizaci firemních akcí a také vymýšlet nové procesy, nacházet nové cesty jak dělat věci lépe, protože automobilová branže se rychle vyvíjí a my musíme také
  • Přípradně i správa personálních spisů zaměstnanc, příprava a zajištění onboardingu

A co Vám za to rádi nabídneme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se v oblasti personalistiky, účastnit se pracovních veletrhů a seminářů. Je u nás možná občasná práce z domova.
Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnanecké cafeterie, sleva na firemní zboží a služby či příspěvek na stravování, 5. týden dovolené pro Vás máme po prvním roce zaměstnání. 

Cesta k nám je snadná, zastávka tramvaje i autobusu je hned za branou areálu.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zaujala Vás naše nabídka?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

AutoPalace Spořilov
AutoPalace Spořilov
Na Chodovci 2457/1
141 00, Praha 4
Další pracovní pozice