AUTOMECHANIK - TECHNIK VPS - AUTOPALACE VYSOČANY

AUTOMECHANIK - TECHNIK VPS - AUTOPALACE VYSOČANY / AutoPalace Vysočany
AutoPalace Vysočany

V našem novém dealerství Auto Palace Vysočaný hledáme zručného kolegu, který pracuje rychle a kvalitně - tak si totiž u nás přijde na nadprůměrný výdělek.

Oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale pokud máte šikovné ruce a zájem se učit, schopnost komunikovat se zákazníky a pracovat na počítači (zadávat zakázky do interního systému firmy), dáme Vám příležitost se vše naučit.

Vzdělání v oboru je však nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

Co budete dělat?

VOLVO celosvětově přechází na úplně nový koncept a proto Vaší náplní práce bude:

  • komunikace se zákazníky (příjem vozidel do opravy a jejich předání po opravě)
  • předběžná kalkulace ceny práce, náhradních dílů a příslušenství
  • identifikace závad osobních vozidel
  • provádění oprav
  • uzavírání zakázek

Jaký bude Váš tým?

V čele servisního střediska stojí zkušený sympatický Zbyněk, který rozděluje práci osmi mechanikům - VPS technikům. Servis je nový a samozřejmě nadupaný veškerým vybavením, mechanik má moderní pracovní místo - dle nových standardů pracuje vždy ve dvojici, vlastní nářadí a přístup k technickým informacím včetně kompletní technologie oprav.

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se na značce, kde působíte – auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnanecké cafeterie a stejně tak příspěvek na stravování. Od prvního dne Vám platíme pojistku "blbostku".

Tak co, zaujalo Vás to? Odpovídáme každému!

Zaujala Vás naše nabídka?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Poděbradská 1020/30
190 00, Praha