Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

DIAGNOSTIK/AUTOELEKTRIKÁŘ

Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. 
Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k ním! 

Máme hodně zakázek a rosteme, proto hledáme zapáleného kolegu pro diagnostiku vozidel ŠKODA/SEAT. Náš nový kolega by měl pracovat pečlivě a dle časových norem výrobce - tak si totiž u náš přijde na nadprůměrný výdělek. Hledáme fandu do aut, co nedá dopustit na vůni motorového oleje, benzínu a vazelíny. 

Není mechanik jako mechanik - oceníme předchozí praxi a zkušenost s diagnostikou, ale dáme příležitost i těm, kteří mají zájem se učit a vášeň pro auta. Nicměně bzdělání v oboru je nutnosti, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu a el. vyhlášky č. 50/1978 Sb. 

Co budete dělat?

Jako ostřílený bard uplatníte Vaše zkušenosti naplno, vrhnete se do práce a třeba vás nemine ani bežná údržba, garanční prohldky, ale ten správný kumšt je pro vás diagnostika závady/poruchy a možná následná oprava.

Vzdělávat se na zančce je tím správným předpokladem pro nejlepší možnou odvedenou práci. A výsledkem Vaší práce bude spokojenost Vás, našich zákazníků a kolegů

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, stabilní firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka.
Budete mír prostor pro svůj osobní růst,tj. vzdělávat se na značce, kde působíte - auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace od značek také. 

Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme a stravování Vám zajistí naše firemní jídelna. Od prvního dne u nás máte zajištěnou pojustku "blbostku".

Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa - proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.

V neposlendí řadě: cesta k nám je snadná, zastávka tramvaje i autobusu je hned za branou areálu.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »