DISPONENT AUTOPŮJČOVNY – Spořilov – Praha

Člen skupiny Auto Palace Group autopůjčovna RentPoint hledá zájemce na pozici DISPONENT AUTOPŮJČOVNY

Co bude Vaším úkolem?

• přímý kontakt a komunikace se zákazníky
• zodpovědnost za vyřizování objednávek (telefonické, e-mailové)
• zpracování nabídek
• zjišťování informací o dostupnosti automobilů a dalšího příslušenství
• zpracování administrativních agend oddělení autopůjčovny
• vedení skupiny řidičů

Co Vám můžeme nabídnout?

• zajímavou práci s novými vozy nejrůznějších značek
• dlouhodobou perspektivu
• odpovídající platové ohodnocení
• závodní stravování
• moderní pracovní prostředí a přátelský tým
• pracovní doba – krátký / dlouhý týden; všední dny 7-19, So 9-15, Ne 12-18

• pravidelný příspěvek do zaměstnanecké kafeterie

Co od Vás očekáváme?

• středoškolské vzdělání
• vysoké pracovní nasazení
• pokročilá znalost MS Office
• odolnost vůči stresu
• dobrou znalost AJ, další jazyk výhodou
• zodpovědný přístup, příjemné vystupování a samostatnost

Informace o pozici:

AUTO PALACE SPOŘILOV s.r.o.
Adresa: Na Chodovci 2457/1, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Středoškolské vzdělání
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, školení, kurzy angličtiny, závodní stravování, firemní akce, pojištění odpovědnosti, možnost zajištění karty MultiSport, kafeterie
Zařazeno: Administrativa, Zákaznický servis, Auto – moto, Administrativní pracovník, Pracovník front office
Typ pracovního poměru: Práce na dohodu o provedení práce/pracovní činnosti
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva