DLOUHODOBÁ BRIGÁDA V HR TÝMU - Spořilov - Praha

Hledáme parťáka/parťačka do HR týmu – vhodné pro studenty personalistiky nebo personalisty na rodičovské dovolené.

Co potřebujeme a hledáme?

Nehledáme teoretika s tisíci nápady, ale praktika, který zná směr, „vyhrne si rukávy“ a dotáhne vše do zdárného konce. Hledáme někoho, koho práce v HR baví, má smysl pro detail a zároveň přemýšlí v souvislostech. Předchozí zkušenosti v HR jsou vítány, zájem o lidi je základ, pokročilá znalost práce na PC (MS office, MS Excel) je nutnost, stejně jako pečlivost, svědomitost a ochota učit se novým věcem.

Rozsah práce cca 10 -20 hod týdně.

Co budete dělat?

Jistě víte, že pracovní náplň není v HR stereotypní. Vaším úkolem bude zejména:

Administrace personální agendy

  • zakládání dokumentů do fyzických i elektronických složek
  • kontrola termínů školení BOZP a PO

Činnosti podpory HR oddělení

  • komunikace s vybranými kandidáty pro první kola výběrových řízení (správa HR kalendáře)
  • aktualizace náborových nástrojů
  • správa HR statistik

Kompletní nábor vybraných pracovních pozic

Vaše práce napomůže ke zvyšující se úrovni firemní kultury a růstu společnosti díky kvalitním lidským zdrojům.

Jaký bude Váš tým?

Tým se skládá ze sedmi lidí, alokovaných v Praze, Brně a Bratislavě. Sdílíme mezi sebou své zkušenosti a každá z nás se v rámci své práce dostane ke všem složkám personální agendy, tedy jde o velmi různorodou práci se zaměstnanci od technických po manažerské pozice.

Co nabízíme?

Stanete se součástí týmu lidí, kteří si na nic nehrají a dělají to, co je baví. Zakládáme si na neformální atmosféře a osobním přístupu. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se v oblasti personalistiky. Stravování v naší firemní jídelně, pojištění odpovědnosti a kurz AJ na pracovišti. Možnost pracovat částečně i na home-office.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Chcete vědět, jak to u nás vypadá? Klikněte zde.