FLEETOVÝ PRODEJCE VOZŮ ŠKODA

Pojí náš vášeň pro auta. Auto Palace Group je součásti nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily.  

Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!

Makáme až padáme a proto rozšiřujeme náš Fleetový tým o nového šikovného kolegu se zkušenostmi s fleetovým prodejem znašky ŠKODA. Hledáme nového parťáka, který má obchodování v krvi, je to pro něj výzva a zároveň zábava. Člověka, který se nezalekne prodeje ve velkém objemu počtu aut, užívá si přímou komunikaci se zákazníky a umí přesvědčivě prezentovat sebe i vozy ŠKODA.

Nejste to náhodou Vy?

Takže koho hledáme?

Očekáváme od Vás zkušenost s obchodem, zodpovědné vystupování, flexibilní přístup, maturitu a řidiřák skupiny B. 

Staráme se o to, aby každá firma, či podnikatel měl spolehlivý a dobrý vozový park, proto tedy kromě akvizice nových klientů, přípravy nabídek a smluv budou Vaší pracovní  náplní i schůzky se stávajícími klienty a obchodními partnery a tešit se můžete i na objevování krás ČR mimo hlavní město. Nevyžadujeme xstránkový životopis ani tutily, ale otevřenou mysl, selský rozum a velký drive.

A co Vám za to rádi nabídneme?

Neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu. Dále Vám nastavíme motivující finanční ohodnocení, které se skládá z fixní a provizní části, kterou ovlivníte svou pílí. Na schůzky jezdíte služebním autem, které máte k dispozici ale i pro soukromé využití. Vybavíme Vás notebookem a mobil je samozřejmostí. Pravidelným příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie podpoříme Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity. Rovněž se můžete zúčastnit firemních akcí a spoustu dalších.

Pokud Vás pozice opravdu zajímá, těšíme se na Vaši odpověď - třeba najdeme společnou řeč. 

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »