Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

FLEETOVÝ PRODEJCE VOZŮ VW - Auto Palace Západ

Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. 

Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!

Rozšiřujeme náš Fleetový tým v novém koncernovém dealerství Auto Palace Západ s.r.o. o nového šikovného kolegu/kolegyni, pro kterou je obchodování výzvou a zábavou, užívá si přímou komunikaci se zákazníky a umí přesvědčivě prezentovat sebe i vozy zn. VW.

Nejste to náhodou Vy?

Nejste to náhodou Vy?

Očekáváme od Vás zkušenost s obchodem - ideálně z automotive odvětví, zodpovědné vystupování, flexibilní přístup, maturitu a řidičák skupiny B. Staráme se o to, aby každá firma, či podnikatel měl spolehlivý a dobrý vozový park, proto tedy kromě akvizice nových klientů, přípravy nabídek a smluv budou Vaší pracovní náplní i schůzky se stávajícími klienty a obchodními partnery a těšit se můžete i na objevování krás ČR mimo hlavní město. Nevyžadujeme xstránkový životopis ani tituly, ale otevřenou mysl, selský rozum a velký drive.

A co Vám za to rádi nabídneme?

Neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu. Dále Vám nastavíme motivující finanční ohodnocení, které se skládá z fixní a provizní části, kterou ovlivníte svou pílí. Na schůzky jezdíte služebním autem, vybavíme Vás notebookem a mobil je samozřejmostí + od nás máte automaticky "pojistku na blbost". Pravidelným příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie podpoříme Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity. Rovněž se můžete zúčastnit firemních akcí a počítejte i s příspěvkem na stravování.

Pokud Vás pozice opravdu zajímá, těšíme se na Vaši odpověď – třeba najdeme společnou řeč.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »