GARANČNÍ TECHNIK FORD - Spořilov - Praha

Máme hodně zakázek a rosteme, proto hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni, fandu do aut s aktivním přístupem ke kolegům,  zákazníkovi a jeho potřebám.

Technické myšlení, otevřená mysl, ochota tvrdě na sobě pracovat a věci neustále posouvat kupředu jsou základ a předchozí praxe v autoopravárenství a dokončená maturita výhodou.

Co budete dělat?

Budete kompletně zajišťovat garanční zakázky zn. FORD. Automobil je pro zákazníky nezřídka platným členem rodiny a to je třeba mít vždy při jednání s ním na paměti. Budete mít v servisním týmu za úkol odpovídat za perfektní technický stav vozidel a dbát na spokojenost zákazníků s našimi produkty v rámci garančních oprav. Budete zodpovědný za vyřizovaní zakázek v rámci garančních oprav - povedete si evidenci dílů, odkomunikujete si zakázky s importérem, za včasné plnění jednotlivých zakázek a bezproblémovou komunikaci s klienty. Předkládáte návrhy na nutné opravy, předcházíte jejich vzniku a v dílně budete mít hlavní slovo u problematických případů a složitějších reklamací.

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se na značce – auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnanecké cafeterie a sleva na firemní zboží a služby. V pracovní době můžete navštěvovat kurz AJ, pracovní stejnokroj od nás samozřejmě dostanete a o obědy se Vám postará firemní jídelna.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Chcete vědět, jak to u nás vypadá? Klikněte zde.
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »