JUNIOR MARKETING SPECIALIST - Spořilov - Praha

Uvítáme u nás nového energického kolegu/kolegyni na pozici junior marketingového specialisty, který je vždy dobře naladěný a nezalekne se žádné výzvy!

Jste kreativní a baví Vás aktuální trendy ve světě AUTOMOBILŮ? Dokážete vytvářet obsah na sociálních sítích? Máte cit pro grafiku a umíte využívat marketingové nástroje? Napište nám, pokud si myslíte, že hledáme právě Vás.

Co u nás dělá Junior Marketing Specialist?

  • Podporuje marketingové oddělení, participace na přípravě marketingových kampaní
  • Připravuje interní i externí marketingové akce
  • Pomáhá s technickou přípravou obsahu marketingových materiálů
  • Úzce komunikuje s obchodními odděleními
  • WEB – administrace editačního prostředí webu
  • Pracuje na projektech nových obchodních příležitostí
  • Sociální sítě – rozvoj značky na Facebooku, Instagramu atd., aktualizace obsahu, monitoring výdajů a správa kampaní

 

Co u Vás uvítáme?

Očekáváme od Vás nadšení pro auto – moto, mezi auty jste koneckonců každý den. Flexibilní přístup, týmového ducha, dokončenou maturitu a řidičák skupiny B. Nevyžadujeme xstránkový životopis ani tituly, ale otevřenou mysl, selský rozum a velký drive.

A co Vám za to rádi nabídneme?

Neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu. Dále Vám nastavíme motivující finanční ohodnocení, které ovlivníte svou pílí. Pravidelným příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie podpoříme Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity. Rovněž se můžete zúčastnit firemních akcí, nebo navštěvovat kurzy AJ na pracovištiobědy se podávají ve firemní kantýně, postaráme se o pojištění odpovědnosti za škodu vůči zaměstnavateli a spoustu dalších výhod.

Chcete vědět, jak to u nás vypadá? Klikněte zde.