PŘIJÍMACÍ TECHNIK / TECHNIK SERVISU – Spořilov – Praha

Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Prodáváme a servisujeme automobily celkem 8 značek – Ford, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Škoda, Infiniti a Volvo – ve dvou dealerských centrech v Praze a jednom v Brně. Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!

Co potřebujeme a hledáme?

Máme hodně zakázek a rosteme, proto hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni, fandu do aut s aktivním přístupem k zákazníkovi a jeho potřebám. Technické myšlení, otevřená mysl, ochota tvrdě na sobě pracovat a věci neustále posouvat kupředu jsou základ a maturita či předchozí praxe podmínkou.

Co budete dělat?

Budete kompletně zajišťovat servisní zakázky od samotného přijmu vozu až do konečného uzavření zakázky předáním vozu zákazníkovi. Automobil je pro zákazníky nezřídka platným členem rodiny a to je třeba mít vždy při jednání s ním na paměti. Mezi Vaše hlavní činnosti bude patřit: • příjem vozidel do servisu a jejich předání po prohlídce/opravě • předběžná kalkulace ceny práce, náhradních dílů a příslušenství • tvorba servisních zakázek • odpovědnost za dodržování termínů • předání práce na dílnu + koordinace práce na dílně • fakturace zakázek • komunikace se zákazníky během opravy vozu • u pojistných událostí dodání podkladů na pojišťovny komunikace s pojišťovnou • práce ve firemním systému Navision

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se na značce, kde působíte – auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnanecké cafeterie a sleva na firemní zboží a služby. Poskytujeme stravu duševní i fyzickou: můžete navštěvovat kurz angličtiny v pracovní době a stravování Vám zajistí naše firemní jídelna. Pracovní stejnokroj od nás samozřejmě dostanete a i Vám jej vyčistíme a nažehlíme, takže Vaše paní bude mít určitě radost. Cesta k nám je snadná, zastávka tramvaje i autobusu je hned za branou areálu.

Informace o pozici:

AUTO PALACE SPOŘILOV s.r.o. Adresa: Na Chodovci 2457/1, Praha – Záběhlice Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, školení, kurzy angličtiny, závodní stravování, firemní akce, pojištění odpovědnosti, možnost zajištění karty MultiSport, pravidelný měsíční příspěvek do Cafeterie Zařazeno: Auto – moto, Přijímací technik Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Chcete vědět, jak to u nás vypadá? Klikněte zde.