Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

PŘIPRAVÁŘ NOVÝCH VOZŮ - Spořilov - Praha

Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. 
Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!

 

Koho potřebujeme a hledáme?

Máme hodně zakázek a rosteme, proto hledáme zručného kolegu pro předprodejní servis, neboli-li přípravu nových vozidel. Fandu do autco se zajímá o veškeré inovace v automobilovém průmyslu, dychtí po nových motorizacích a výbavách, příslušenství a možné i nemožné elektronice ve vozech našich značek (Ford, Volvo, Opel, Mazda, Mitsubishi, Škoda), které bude mít šanci si jako první "osahat".
Oceníme předchozí praxi a zkušenost s předprodejním servisem, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a vášeň pro auta. Nicméně alespoň příbuzné vzdělání v oboru je nutnost, nebo alespoň konstrukční znalost vozidel, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

Jaký bude Váš tým?

Práci rozděluje mistr, tím Vaším je Tonda s Milanem - oba dva velcí srdcaři a hlavně odborníci na slovo vzatí. Všemu pak velí Martin, šéf celého servisu.

Dílna je nadupaná veškerým vybavením, každý má vlastní pracovní místo, vlastní nářadí a přístup k technickým informacím. Koncentrovaná zkušenost a praxe funguje jako studnice vědomostí pro každého, kdo má zájem a chuť se učit.

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, stabilní firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se na autech, kde působíte – auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme a stravování Vám zajistí naše firemní jídelna, takže vaření a praní Vaší paní ušetříme. Od prvního dne u nás máte zajištěnou pojistku "blbostku". Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa – proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží. V neposlední řadě: cesta k nám je snadná, zastávka tramvaje i autobusu je hned za branou areálu.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »