Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ AUDI - KARLOVY VARY

Rozšiřujeme náš obchodní tým v novém dealerství Auto Palace o nového šikovného koelgu, nebo kolegyni, pro kterou je obchodování výzvou a zábavou, užívá si přimou komunikaci se  zákazníky a umí přesvědčivě prezentovat sebe i showroomové vozy. Nejste to náhodou Vy?

Nejste to náhodou Vy?

Očekáváme od Vás zkušenost s obchodem, ideálně se značkou AUDI, zodpovědné vystupování, flexiblní přístup, maturitu a řidičák sk. B. Nevyžadujeme xstrankový životopis ani tituly, ale otevřenou mysl, selský rozum a velký drive! 

Vaším úkolem bude přímý kontakt a komunikace se zákazníky, zpracování cenových nabídek včetně nabídek financování a pojištění a samozrejmě seznamování klienta s vozem při tetovacich jízdách

Co budete mít na starost?

Budete mít na starosti celý proces prodeje  vozidla od A do Z, a proto:

  • se skvěle orentujete na automovilovém trhu 
  • obchodování je pro Vás výzvou a zábavou 
  • mluvíte plynule alespoň jedním světovým jazykem (AJ nebo RJ výhodou)
  • máte zkušenosti s posouzením technického stavu vozidel 
  • řidičský průkaz sk. B je nutnost
  • máte schopnost odhalit skrytí závady a umíte je i pojmenovat
  • nechybí Vám chuť dotahovat věci do konce a zapálení pro věc
  • a v neposlední řadě Vám nedělá provlém i nějaké to "papírování"

Staráme se o to , aby každý zákazník měl díky nám své vysněné spolehlivé vozidlo. Nevyžadujeme proto x stránkový životopis ani tituly, ALE dokončená maturita je podmínkou! Otevřená mysl, selský rozum a velký "tah  na branku" je bonusem.

A co vám za to rádi nabídneme?

Neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu.

Dále Vám nastavíme motivující finanční ohodnocení, které se skládá z fixní a probizní části, kterou ovlivníte svou pílí. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu, rovněž se můžete účastnit firemních akcí, zajišťujeme kurzy Aj na pracovišti, a máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží. 

V neposlendí řadě: cesta k nám je snadná, zastávka tramvaje i autobusu je hned za branou areálu.


Tak co, zaujalo Vás to?

Chcete vědět, jak to u nás vypadá? Klikněte zde.
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »