PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ HYUNDAI - Auto Palace Butovice

Pojí náš vášeň pro auta. Auto Palace Group je součásti nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily.  

Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!

Rozšiřujeme náš obchodní tým Hyundai v Auto Palace dealerství v Butovicích o šikovného kolegu, nebo kolegyni, pro kterou je obchodování výzvou a zábavou, užívá si přímou komunikaci se zákazníky a umí přesvědčivě prezentovat sebe i showroomové vozy. Doba se mění, takže zameření na online nebo SME je vítáno!

Co od Vás očekáváme?

Očekáváme od Vás zkušenost s obchodem - ideálně s prodejem nových nebo ojetých vozidel, zodpovědné vystupování, proklientské zaměření, flexibilní přístup, dokončenou maturitu a řidičák skupiny B.

Nevyžadujeme xstránkový životopis ani tituly, ale otevřenou mysl, nadšení pro automobily - tím nadchnete i zákazníka, selský rozum a velký drive.

Co bude Vaším úkolem?

Vašim úkolem bude přímý kontakt a komunikace se zákazníky na salonu, oslovení klienta v onlive světě, zpracování cenových nabídek včetně nabídek financování a pojištění a samozřejmě seznamování klienta s vozem při testovacích jízdách.

A co vám za to rádi nabídneme?

Propůjčíme Vám své Auto Palace jméno. Věříme, že obchodování je styl života a určitá výzva, kzerou správný obchodník potřebuje a proto máme nastavené férové ohodnocení, které se skládá z fixní a provizní části, kterou ovlivníte svou pílí. Neformální kulturu a přatelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu. Pravidelným příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie podpoříme Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity. Rovněž se můžete zúčastnit firemních akcí. 

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »