Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ SEAT – TUCHOMĚŘICE – Praha

Rozšiřujeme náš obchodní tým v novém dealerství Auto Palace o nového šikovného kolegu, nebo kolegyni, pro kterou je obchodování výzvou a zábavou, užívá si přímou komunikaci se zákazníky a umí přesvědčivě prezentovat sebe i showroomové vozy. Nejste to náhodou Vy?

Nejste to náhodou Vy?

Očekáváme od Vás zkušenost s obchodem, ideálně se značkou SEAT, zodpovědné vystupování, flexibilní přístup, maturitu a řidičák skupiny B.

Nevyžadujeme xstránkový životopis ani tituly, ale otevřenou mysl, selský rozum a velký drive.

Vaším úkolem bude přímý kontakt a komunikace se zákazníky; zpracování cenových nabídek včetně nabídek financování a pojištění a samozřejmě seznamování klienta s vozem při testovacích jízdách.

A co Vám za to rádi nabídneme?

Neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu. Dále Vám nastavíme motivující finanční ohodnocení, které se skládá z fixní a provizní části, kterou ovlivníte svou pílí. Pravidelným příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie podpoříme Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity. Rovněž se můžete zúčastnit firemních akcí, nebo navštěvovat kurzy AJ na pracovišti a spoustu dalších.

Pokud Vás pozice opravdu zajímá, těšíme se na Vaši odpověď – třeba najdeme společnou řeč.

Informace o pozici:

AUTO PALACE ZÁPAD s. r. o.

Adresa: Ke Kopanině 529, 252 67 Tuchoměřice

Požadované vzdělání: Středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou

Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek stravování, Firemní akce, Pojištění odpovědnosti, Možnost zajištění karty MultiSport, zaměstnanecká kafeterie, 5. týden dovolené

Zařazeno: Auto – moto, Prodej – obchod

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Chcete vědět, jak to u nás vypadá? Klikněte zde.
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »