Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ VOLKSWAGEN - KARLOVY VARY

Rozšiřujeme náš obchodní tým v novém dealerství Auto Palace o nového šikovného koelgu, nebo kolegyni, pro kterou je obchodování výzvou a zábavou, užívá si přimou komunikaci se  zákazníky a umí přesvědčivě prezentovat sebe i showroomové vozy. 

Nejste to náhodou Vy?

Očekáváme od Vás zkušenost s obchodem, ideálně se značkou VW (HLEDÁME KOLEGU PRO PRODEJ OSOBNÍCH I UŽITKOVÝCH VOZŮ VW), zodpovědné vystupování, flexiblní přístup, maturitu a řidičák sk. B. Nevyžadujeme xstrankový životopis ani tituly, ale otevřenou mysl, selský rozum a velký drive!

Vaším úkolem bude přímý kontakt a komunikace se zákazníky, zpracování cenových nabídek včetně nabídek financování a pojištění a samozřejmě seznamování klienta s vozem při testovacích jízdách.

Co budete mít na starost?

Budete mít na starosti celý proces prodeje  vozidla od A do Z, a proto:

  • se skvěle orientujete na automobilovém trhu 
  • obchodování je pro Vás výzvou a zábavou 
  • mluvíte plynule alespoň jedním světovým jazykem (AJ/NJ nebo RJ výhodou)
  • máte zkušenosti s posouzením technického stavu vozidel 
  • řidičský průkaz sk. B je nutnost
  • nechybí Vám chuť dotahovat věci do konce a zapálení pro věc
  • a v neposlední řadě Vám nedělá problém i nějaké to "papírování"

Staráme se o to, aby každý zákazník měl díky nám své vysněné spolehlivé vozidlo. 

A co vám za to rádi nabídneme?

Neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu.

Dále Vám nastavíme motivující finanční ohodnocení, které se skládá z fixní a provizní části, kterou ovlivníte svou pílí. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu a stravenky, rovněž se můžete účastnit firemních akcí, a máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží. 

Tak co, zaujalo Vás to?

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »