PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ

Rozšijeme náš obchodní tým na autobazaru, v novém dealerství Auto Palace v Karlových Varech o šikovného kolegu, nebo kolegyni, pro kterou je obchodování výzvou, užívá si přímou komunikaci se zákazníky a umí přesvědčivě prezentovat sebe i vystavené vozy. Nejste to náhodou Vy?

Co vás čeká?

Očekáváme od Vás zkušenost s obchodem, ideálně s prodejem vozidel, zodpovědné vystupování, flexibilní přístup, maturitu a řidičák skupiny B.

Nevyžadujeme x-stránkový životopis ani tituly, ale otevřenou mysl, selský rozum a velký drive.

Vaším úkolem bude přímý kontakt a komunikace se zákazníky, zpracování cenových nabídek včetně nabídek financování a pojištění a samozřejmě seznamování klienta s vozem při testovacích jizdách.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl mít?

Budete mít na starosti celý proces prodeje vozidla od A do Z, a proto:

  • se skvěle orientujete na automobilovém trhu
  • obchodování je pro Vás výzvou a zábavou
  • řidičský průkaz skupiny B je nutnost
  • nechybí Vám chuť dotahovat věci do konce a zapálení pro věc
  • a v neposlední řadě Vám nedelá problém i nějaké to "papírování"

Staráme se o to, aby každý zákazník měl díky nám své vysněné spolehlivé vozidlo. 

Co Vám nabízíme?

Neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu. Od prvního dne u nás máte zajištěnou pojistku za škody způsobené zaměstnavateli, tzv. "blbostku". Dále Vám nastavíme motivující finanční ohodnocení, které se skládá z fixní a provizní části, kterou ovlivníte svou pílí. Pravidelným příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie podpoříme Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity. Rovněž se můžete zúčastnit firemních akcí, automaticky máte slevu na firemní výrobky a služby (kovářova kobyla přeci nemůže chodit bosa).

Pokud Vás pozice opravdu zajímá, těšíme se na Vaši odpověď!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »