PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ - Brno

Hledáme prodejce/prodejkyni ojetých vozů – Brno

Kdo jsme?
Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Prodáváme a servisujeme automobily celkem 8 značek – Ford, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Škoda, Infiniti a Volvo – ve dvou dealerských centrech v Praze a jednom v Brně. Naše autobazary v Praze, Brně a Bratislavě vykupují a prodávají auta všech značek.

Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!

Koho potřebujeme a hledáme?

Máme hodně zakázek a rosteme, proto hledáme šikovného kolegu/kolegyni do našeho autobazaru AutoPoint v Brně. Fandu do aut, zkušeného prodejce (ideálně ojetin), přesvědčivého obchodníka, pro kterého je prezentace aut zákazníkům a komunikace s nimi zábavou a zároveň výzvou.
Vlastnictví řidičského průkazu, uživatelská znalost Microsoft Word a Excel, maturita nebo tříletá praxe a odborná zkouška finančních zprostředkovatelů u České Bankovní Asociace je nutností – pokud tuto zkoušku ještě nemáte, umožníme Vám její absolvování.

Co budete dělat?

Budete prezentovat automobily zákazníkům, provádět s nimi testovací jízdy, doporučovat možnosti financování a pojištění, nabízet možnost protiúčtu či zakoupení doplňkového zboží a služeb (např. náhradní díly a příslušenství). K tomu patří také kompletní administrace těchto obchodů v našem interním systému.

Jaký bude Váš tým?

Tým brněnského AutoPointu se skládá ze čtyř lidí, šéfuje mu Honza, stále dobře naladěný borec, který dohlíží na veškeré aktivity bazaru, potom Vy a sympaťák Milan, zkušený prodejce, který má prodej aut v malíčku a bude pro Vás na začátku podporou a odborným mentorem a v neposlední řadě šikovný výkupčí Tomáš, který zásobuje plac skvělými auty.

Co nabízíme?

Motivující finanční ohodnocení – fix + provize, která je odrazem Vaší obchodní zdatnosti. Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu na úhradu Vašich sportovních, kulturních a relaxačních aktivit a stravenky. Můžete navštěvovat kurz angličtiny v pracovní době.

Informace o pozici:

Společnost: Auto Palace Brno s.r.o.
Adresa: Řípská 1150/22, Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, sleva na firemní výrobky/služby, školení, kurzy angličtiny, firemní akce, pojištění odpovědnosti, možnost zajištění karty MultiSport, pravidelný měsíční příspěvek do Cafeterie
Zařazeno: Auto – moto, Prodej
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva na dobu neurčitou

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!