PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ – Spořilov – Praha

Hledáme šikovného ideálně již zkušeného kolegu, nebo kolegyni pro prodej ojetých aut do AutoPointu na Spořilově. Naše představa je taková, že Vás bude bavit prezentovat vozidladoporučit a zajistit testovací jízdu, obchodování je pro Vás výzvou a zábavou zároveň.

Užíváte si přímou komunikaci se zákazníky a umíte přesvědčivě prezentovat sebe i vozy v naší nabídce? Nehledáme tedy náhodou Vás?

Očekáváme od Vás zkušenost s prodejem aut, možná někoho, kdo má blíže k prodeji ojetých vozidel, zodpovědný přístup, úspěšně složenou maturitu a řidičák skupiny B.

Staráme se o to, aby každý náš zákazník měl díky nám vysněné spolehlivé vozidlo. Nevyžadujeme proto xstránkový životopis ani tituly, ale otevřenou mysl, selský rozum a velký drive.

A co Vám za to rádi nabídneme?

Neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu. Dále Vám nastavíme motivující finanční ohodnocení, které se skládá z fixní a provizní části, kterou ovlivníte svou pílí. Pravidelným příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie podpoříme Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity. Rovněž se můžete zúčastnit firemních akcí, zajišťujeme kurzy AJ na pracovišti a další.

Pokud Vás pozice opravdu zajímá, těšíme se na Vaši odpověď.

Informace o pozici:

AUTO PALACE SPOŘILOV s.r.o.

Adresa: Na Chodovci 2457/1, Praha – Záběhlice

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)

Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, školení, kurzy angličtiny, závodní stravování, firemní akce, pojištění odpovědnosti, možnost zajištění karty MultiSport, provize z prodeje, mobilní telefon

Zařazeno: Prodej a obchod, Auto – moto, Obchodní zástupce, Prodejce vozů

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Chcete vědět, jak to u nás vypadá? Klikněte zde.