RECEPČNÍ/ASISTENT-KA PRODEJE VOLVO - Brno

Hledáme k nám novou kolegyni nebo kolegu, pravou ruku našeho obchodního týmu značky Volvo v Auto Palace Brno. Naši zákazníci jsou pro nás důležití, proto hledáme parťačku/parťáka, který se nebojí máknout a baví ho dennodenní kontakt s lidmi.

Jak tedy poznáte, že to jste právě Vy?

• Pro komunikaci s lidmi nepotřebujete manuál, naopak si bez problémů vystačíte se svým přirozeným komunikačním talentem.
• Vládnete spisovnou češtinou, nezaleknete se ale ani anglicky hovořícího zákazníka.
• Pomáhat je pro Vás samozřejmostí – jak svému týmu, tak našim zákazníkům.
• Jste pečlivá a bystrá hlava, se zodpovědným přístupem a energií dělat věci správně na poprvé, pro kterou administrativní úkoly nejsou pouze nutným zlem, ale standardní součástí dobře odvedené práce.
• Rád/ráda řídíte auta, úkoly si dokážete zorganizovat, s počítačem umíte levou zadní a ideálně jste absolventem střední školy ekonomického zaměření.

Co bude Vaším úkolem?

• Stanete se nepostradatelným partnerem našich obchodníků – čeká Vás koordinace návštěv, vyřizování telefonních hovorů a zakládání obchodních složek.
• Jakmile Vás plně proškolíme, tak dostanete na starost i příruční pokladnu, naučíte se připravovat dokumentaci k prodaným vozidlům, nebo třeba i jak podpořit kolegy v příjmu oprav.
• Samozřejmostí je i administrativní práce (jako např. příjem a odesílání pošty, vkládání dat do našich systémů, resp. generování faktur, aj.)

A co Vám za to rádi nabídneme?

Dlouhodobé stabilní zaměstnání v nadnárodní dynamické společnosti. Výborný start Vaší profesní kariéry. Dále pro Vás máme připravené vzdělávací kurzy, kurz AJ na pracovišti, atraktivní mzdové ohodnocení a pravidelným příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie podpoříme Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity.

Pozice je vhodná pro absolventy.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Řípská 1150/22, Brno - Slatina
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Chcete vědět, jak to u nás vypadá? Klikněte zde.