SERVISNÍ PORADCE - Auto Palace Karlovy Vary

Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. 
Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!

 

Co potřebujeme a hledáme?

Máme hodně zakázek a rosteme, proto hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegynifandu do aut s aktivním přístupem k zákazníkovi a jeho potřebám.

Technické myšlení, umění jednat, otevřená mysl, ochota tvrdě na sobě pracovat a věci neustále posouvat kupředu jsou základ, předchozí praxi na obdobné pozici a nebo alespoň vzdělání v automotive oboru je podmínkou. 

Co budete dělat?

Budete kompletně zajišťovat servisní zakázky od samotného přijmu vozu až do konečného uzavření zakázky předáním vozu zákazníkovi. Automobil je pro zákazníky nezřídka platným členem rodiny a to je třeba mít vždy při jednání s ním na paměti.

Mezi Vaše hlavní činnosti bude patřit:

  • příjem vozidel do servisu a jejich předání po prohlídce/opravě
  • předběžná kalkulace ceny práce, náhradních dílů a příslušenství
  • tvorba servisních zakázek
  • odpovědnost za dodržení termínů
  • předání práce na dílnu + koordinace práce na dílně
  • fakturace zakázek
  • komunikace se zákazníky během opravy vozu
  • práce ve firemním systému Navision

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se na značce, kde působíte – auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnanecké cafeterie, příspěvek na stravování a sleva na firemní zboží a služby.  Máme pro Vás připraven příspěvek na obědy a také Vás od prvního dne u  nás pojistíme za škodu vůči zaměstnavateli.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »