TECHNIK MYČKY VOZIDEL - Spořilov - Praha

Hledáme nového energického kolegu na pozici Technika myčky vozidel, který je vždy dobře naladěný a nezalekne se žádné práce. Pozice je vhodná i pro absolventy neboť Vás všemu rádi naučíme!

Takže koho vlastně hledáme?

- uchazeče v dobré fyzické kondici - fandu do aut - pečlivého, samostatného, zodpovědného kolegu - nutné je vlastnictví řidičského průkazu

Náplň práce:

- zajištění kompletního procesu mytí vozidel - dodržování předepsaných standardů - detailing a dočišťování vozidel

A co vám za to rádi nabídneme?

Neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu. Dále Vám nastavíme motivující finanční ohodnocení. Pravidelným příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie podpoříme Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity. Rovněž se můžete zúčastnit firemních akcí, zajišťujeme kurzy AJ na pracovišti, automaticky máte slevu na firemní výrobky a služby (kovářova kobyla přeci nemůže chodit bosa a třeba i cesta k nám je snadná, zastávka tramvaje i autobusu je hned za branou areálu.

Informace o pozici:

Společnost: Auto Palace Spořilov s.r.o. Adresa: Na Chodovci, Praha – Záběhlice Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, školení, kurzy angličtiny, závodní stravování, firemní akce, pojištění odpovědnosti, možnost zajištění karty MultiSport, pravidelný měsíční příspěvek do Cafeterie Zařazeno: Auto – moto, Řemeslné a manuální práce Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva Tak co, zaujalo Vás to? Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!
Chcete vědět, jak to u nás vypadá? Klikněte zde.