TECHNIK ÚDRŽBY/ELEKTRIKÁŘ - Spořilov - Praha

Hledáme kolegu všeuměla, který pracuje rychle a kvalitně, je zodpovědný a samostatně plní svěřené úkoly. Pohodáře, který zapadne do party našich bezvadných údržbářů. Nezbytností je znalost problematiky údržby nemovitého majetku, ŘP sk. B a zkouška z elektro vyhlášky č. 50/1978 Sb. pro samostatnou práci.

Co budete dělat?

Budete se starat o bezproblémový a ekonomický chod technologických celků (topení, klimatizace, VZT zařízení, výtahy, technologické vybavení servisu, prodejen a kanceláří) ve spravovaných budovách v objektu. Vaší každodenní rutinou bude odstraňování závad – v případě drobných sám a v případě větších ve spolupráci s dodavatelskými firmami; kontrola stavu osvětlení, evidence stavu odebraných energií a vody, kontrola kanalizační šachty. Budete se podílet na zahradních úpravách (sekání trávy, stříhání keřů, odstraňování plevele atd.), případném stěhování a v zimě např. na úklidu sněhu. Budete spolupracovat na přípravě plánů údržby a komunikovat s dodavatelskými firmami energií a služeb a v neposlední řadě s nájemci prostor ve všech spravovaných budovách.

Výsledkem Vaší práce budou spokojení kolegové, kteří pro svou práci potřebují perfektně fungující pracovní prostředky a bezproblémové pracovní prostředí.

Jaký bude Váš tým?

Vedení správy nemovitostí celé naší skupiny patří do gesce zkušeného a rozhodného Michala. O naše nemovitosti se starají tři údržbáři, kteří vyřeší každý problém a tuhle partu vede akční Martin. Máte-li týmového ducha a aktivní přístup k práci, určitě se Vám s nimi bude dobře spolupracovat.

 

Co nabízíme?

Neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu.  Pravidelným příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie podpoříme Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity. Rovněž se můžete zúčastnit firemních akcí, zajišťujeme kurzy AJ na pracovišti, automaticky máte slevu na firemní výrobky a služby (kovářova kobyla přeci nemůže chodit bosa) a třeba i cesta k nám je snadná, zastávka tramvaje i autobusu je hned za branou areálu.

Chcete vědět, jak to u nás vypadá? Klikněte zde.