Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

UKLÍZEČ/KA - brigádně - BRNO

Pojí náš vášeň pro auta. Auto Palace Group je součásti nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily.

Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!

Takže koho hledáme?

Hledáme šíkovnou paní/pána na úklid brigádně - 4 hodiny denně (dle Vašich možností) kancelářských a prodejních prostor Auto Palace Brno s.r.o..

Náplň práce

  • úklidové práce v kancelářských a prodejních prostorách (showtoom vystavených vozidel)
  • běžný úklid, utírání prahu, vynášení odpadků, vytírání podlad a dlažby, atd.,
  • práce v týdnu (nejedná se o víkendy) - brigádní poměr, 4 hodiny denně

Požadujeme:

  • min. základní vzdělání
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • předchozí praxe v olasti úklidu je vítáná, není však podmínkou

Nabízíme

  • nástup IHNED
  • slevu na firemní výrobky/služby
  • firemní akce, zajištění MultiSport karty, pojištění odpovědnosti za škodu aj.

    TEŠÍME SE NA VAŠE ODPOVĚDI!