Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

VEDOUCÍ PRODEJE OJETÝCH VOZŮ – Karlovy Vary

Skupina Auto Palace roste a proto hledáme do nového koncernového dealerství kolegu/kolegyni, kterému bije srdce pro auta, praktika, který zná směr, "vyhrne si rukávy" a dostáhne vše do zdárného konce. 

Týmoví hráči s perfektními kominukačními a organizačními schopnostmi jsou vítáni, technická znalost automobilů je základ a předešlá zkušenost z obdobné pozice nutnost.

Co budete dělat?

Staráme se o to, aby každý zákazník měl díky nám své vysněné spolehlivé vozidlo. Tedy pracovní náplň vedoucího týmu rozhodně není stereotypní - Vaším základním úkolem je nastavení a dodržování prodejních procesů, plnění obchodních výsledků a je-li to třeba, zaskočíte za kolegu v prodeji nebo na výkupu, který je zrovna na dovolené, případně zaučíte nováčka správným postupůl a komunikaci. 

Vaším úkolem bude zejména:

  • odpovědnost za prodejní výsledky,
  • vedení týmu zaměstnanců, adaptace nováčků v oddělení a jejich profesionální rozvoj
  • plánování, iniciování a podpora marketingových akcí
  • zákaznická spokojenost, resp. budování pevných vztahů se zákazníky
  • citlivé přijímání stižností a jejich následné řešení 
  • spolupráce se všemi odděleními napříč celým dealerstvím

Výsledkem Vaší práce budou spokojení kolegové a zákazníci. 

 

A co Vám za to rádi nabídneme?

Neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu, navíc se zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu.

 

Od prvního dne u nás máte zajištěnou pojistku za škody způsobené zaměstnavateli, tzv. "blbostku". Dále Vám nastavíme motivující finanční ohodnocení, které se skládá z fixní a provizní části, kterou ovlivníte svou pílí. Pravidelným příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie podpoříme Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity a stravenky jsou samozřejmostí.  Rovněž se můžete zúčastnit firemních akcí, automaticky máte slevu na firemní výrobky a služby (kovářova kobyla přeci nemůže chodit bosa).

Pokud Vás pozice opravdu zajímá, těšíme se na Vaši odpověď

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »