VEDOUCÍ PRODEJE VOZŮ VOLVO, Auto Palace Brno

Obchodní tým nových vozů VOLVO hledá nového šéfa - obchodníka/manažera, kterému bije srdce pro automobilový svět; praktika, který zná směr, "vyhrne si rukávy" a dotáhne vše do zdárného konce.

Týmoví hráči s perfektními komunikačními a organizačními schopnostmi jsou vítáni, technický znalost automobilů je základ a předešlá zkušenost z podobné pozice nutnost.

Co budete dělat?

Staráme se o to, aby každý zákazník měl díky nám své vysněné spolehlivé vozidlo. Tedy pracovní náplň vedoucího týmu rozhodně není stereotypní - Vaším základním úkolem je nastavení a dodržování prodejních procesů, plnění obchodních výsledků a je-li to třeba, zaskočíte za kolegu v retailovém nebo fleetovém prodeji, který je zrovna na dovolené, případně zaučíte nováčka správným postupům a komunikaci.

Vaším úkolem bude zejména:

  • odpovědnost za prodejní výsledky,
  • vedení týmu zaměstnanců, adaptace nováčků v oddělení a jejich profesionální rozvoj
  • aktivní vyhledávání obchodní příložitostí 
  • udržování vztahů a pravidelná komunikace s importérem vozidel
  • adaptace nováčků v oddělení a jejich profesionální rozvoj
  • plánování, iniciování a podpora marketingových akcí
  • zákaznická spokojenost, resp. budování pevných vztahů se zákazníky
  • citlivé přijímání stižností a jejich následné řešení 
  • spolupráce se všemi odděleními napříč celým dealerstvím

Výsledkem Vaší práce budou spokojení kolegové i zákazníci.

Co Vám za to rádi nabídneme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, stabilní firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růsttj. vzdělávat se na značce – auta se vyvíjejí a Vy musíte držet krok! Nastavíme Vám motivační způsob ohodnocení, tedý výplata se skládá z fixní a provizní části bez zastropování.  Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu, příspěvek na stravování, služební vozidla i pro soukromé účely, 5. týden dovolené po prvním roce zaměstnání.  

Od prvního dne u nás máte zajištěnou pojistku za škody způsobené zaměstnavateli, tzv. "blbostku". Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa – proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.

Tak co, zaujalo Vás to?

 

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »