Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

VELKOOBCHODNÍ PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ - Spořilov

Pojí náš vášeň pro auta. Auto Palace Group je součásti nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily.  

Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!

Máme hodně zakázek a rosteme, proto příjmeme zapáleného kolegu pro prodej a identifikaci náhradních dílů - fandu do aut, dílů a příslušenství, komunikativního a pečlivého pracanta s výbornou znalostí konstrukce vozidel

Co budete dělat?

  • Denní emailový a telefonický kontakt s velkoobchodními zákazníky a dodavateli (okamžitá podpora a řešení dotazů týkajících se zboží a jeho aktuální dostupnosti, stavu objednávek atd.)
  • Identifikace náhrádních dílů Škoda podle poptávky zákazníka 
  • Řešení dotazů zákazníků (výměna zboží, úprava objednávek)
  • Práce s katalogem náhradních dílů a interním systémeme Microsoft Dynamics NAVision
  • Administrativa spojená s vyřizováním a expedicí objednávek (tisk faktur a dodacích listů, komunikace se zákazníky a dopravci).


    Výsledkem Vaší práce budou spokojení zákaznící i kolegové.

Co nabízíme?

Jsme parta lidí, kteří dělají, co je baví, v rámci stabilní firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníky. Stanete se součástí oddělení, které patří mezi největší sklad originálních náhradních dílů a přislušenství v České republice. 
Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. produktově se neustále vzdělávat - auta se vyvíjejí a Vy pravidelným školením od značek také. 
Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu. Stravování Vám zajistí naše firemní jídelna, takže vaření Vaší paní ušetříme. Od prvního dne u nás máte zajistěnou pojistku "blbostku". Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa - proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.
V neposlendí řadě: cesta k nám je snadná, zastávka tramvaje i autobusu je hned za branou areálu.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »