Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

Mazda CX-30

Mazda CX-30

VŠE, CO POTŘE­BUJETE, AŤ UŽ CH­CETE JET KAMKOLIV

Vaše životní cesta vás zavede do různých míst a vy budete potřebovat vůz, který vás bude vždy doprovázet. Vůz s krásnými, plynulými křivkami kupé a odvážnou robustností SUV. Dostatečně malý navenek, abyste se mohli snadno pohybovat po městě, ale dostatečně velký uvnitř, abyste mohli vyjet i mimo něj. Vůz s dynamickým výkonem, vzrušujícími jízdními vlastnostmi a mimořádným pohodlím a bezpečností.

 

 

POHODLÍ A POŽITEK

Zvnějšku neproniká téměř žádný hluk díky systému Mazda Harmonic Acoustics – vyšší pohodlí pro vás i vaše spolucestující.

 

Mazda CX-30 je k dispozici s naším inovativním motorem Skyactiv-X. Využívá naší jedinečné technologie motorů s kompresním zapalováním řízeným svíčkou (SPCCI), která poskytuje vyšší výkon a spotřebovává méně paliva než tradiční motor. Díky této mimořádné účinnosti tak produkuje nižší emise a nabízí výjimečnou výkonnost bez kompromisů.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »