Novinky z Auto Palace Group

21.6.2021 SKUPINA AUTO PALACE MÁ NOVÉHO GENERÁLNÍHO ŘEDITELE

V rámci výroční konference společnosti Auto Palace Group byl představen nový generální ředitel této významné dealerské automobilové skupiny. S platností od července letošního roku byl do této pozice jmenován František Švec, který bude zodpovědný za obchodní aktivity všech dealerských poboček skupiny Auto Palace v ČR a SR.

Číst více
4.6.2021 Nová ŠKODA FABIA

22 let od premiéry prvního modelu FABIA uvádí společnost ŠKODA AUTO na trh čtvrtou generaci tohoto oblíbeného vozu. Ten je poprvé postaven na modulární platformě MQB A0 koncernu Volkswagen a nabízí nejvelkorysejší prostor ve své třídě, vyšší komfort a mnoho nových asistenčních systémů. Nová FABIA se také může pochlubit tradičními přednostmi vozů ŠKODA, mezi které patří přesvědčivý poměr ceny a užitné hodnoty, vysoká funkčnost a mnoho Simply Clever prvků.

Číst více
11.5.2021 Autorizovaný partner Auto Palace Západ nově dodává vozy CUPRA a SEAT pro Autodrom a polygon Most

Společnost Auto Palace Západ s.r.o. je už půl roku nejen novým prodejním a servisním centrem skupiny
Auto Palace pro značky SEAT a CUPRA, ale nyní také novým partnerem Autodromu Most.

Číst více
10.5.2021 SKUPINA AUTO PALACE ZAPOČALA SPOLUPRÁCI SE SPOLEČNOSTÍ CBRE GLOBAL WORKPLACE SOLUTIONS V OBLASTI FLEETU

Automobilová skupina Auto Palace pokračuje v úspěšném rozvoji na poli fleetových obchodů, neboť se stala novým partnerem v řešení firemní mobility pro společnost CBRE Global Workplace Solutions s.r.o. Této realitní a investiční společnosti byla předána k užívání první část flotily vozů Ford Transit Connect.

Číst více
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »