Novinky z Auto Palace Group

10.9.2015 Auto Palace dokončil modernizaci svých prodejních ploch Mazda za 6 milionů korun

Modernizaci svých prodejních ploch Mazda v Praze a Brně dokončil dealer č. 1 této značky, společnost Auto Palace. Investice na přestavbu, která trvala zhruba 3 měsíce, si vyžádala 6 mil. Kč. Společnost do konce roku plánuje zmodernizovat ještě své showroomy pro značku Mitsubishi a Ford, a to ve výši 5 mil. Kč.

Číst více
27.8.2015 Auto Palace eviduje nárůst ve fleetových obchodech

Společnosti Auto Palace se za uplynulých 7 měsíců podařilo výrazně navýšit počet uzavřených fleetových obchodů. Od začátku tohoto roku prodala prostřednictvím leasingových společností celkem 1 224 vozů, což oproti stejnému období v roce 2014 znamená nárůst o fantastických 262 procent.

Číst více
1.7.2015 Auto Palace bude nově nakupovat média přes marketingovou společnost S.E.N.

Společnost Auto Palace – přední dealer 9 značek automobilů v ČR – uzavřela dohodu o spolupráci s mediální agenturou S.E.N. Marketingová společnost působící na trhu již 23 let bude pro Auto Palace zajišťovat plánování a nákup médií pro podporu prodeje nových automobilů, síť autobazarů AutoPoint a autopůjčoven RentPoint a poprodejní služby, zejména servis a prodej náhradních dílů.

Číst více
27.4.2015 Auto Palace eviduje nárůst v prodejích za první čtvrtletí o 18%

Společnosti Auto Palace se po prvních třech měsících prodejně opět daří. Navazuje tak na své úspěchy v loňském roce a zároveň plní svůj závazek dosáhnout za letošní rok celkového obratu 4 mld. Kč.

Číst více