Novinky z Auto Palace Group

8.12.2015 Auto Palace překonal historický rekord prodaných Mitsubishi z roku 2007

Společnosti Auto Palace Spořilov se za letošních 11 měsíců podařilo překonat rekordní prodejní výsledek značky Mitsubishi z roku 2007. Do listopadu tohoto roku jich prodal dealer číslo jedna v České republice a na Slovensku celkově 305 a nastavuje tak vyšší laťku nejen pro sebe, ale i pro své konkurenty.

Číst více
22.9.2015 Mitsubishi je v Německu druhou nejlepší značkou ve spokojenosti zákazníků

Nejlepší výsledek v renomovaném průzkumu trhu podle JD Power

Číst více
10.9.2015 Auto Palace dokončil modernizaci svých prodejních ploch Mazda za 6 milionů korun

Modernizaci svých prodejních ploch Mazda v Praze a Brně dokončil dealer č. 1 této značky, společnost Auto Palace. Investice na přestavbu, která trvala zhruba 3 měsíce, si vyžádala 6 mil. Kč. Společnost do konce roku plánuje zmodernizovat ještě své showroomy pro značku Mitsubishi a Ford, a to ve výši 5 mil. Kč.

Číst více
27.8.2015 Auto Palace eviduje nárůst ve fleetových obchodech

Společnosti Auto Palace se za uplynulých 7 měsíců podařilo výrazně navýšit počet uzavřených fleetových obchodů. Od začátku tohoto roku prodala prostřednictvím leasingových společností celkem 1 224 vozů, což oproti stejnému období v roce 2014 znamená nárůst o fantastických 262 procent.

Číst více
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »