Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 19.9.2018

AUTO PALACE BUTOVICE SLAVÍ JUBILEJNÍCH 20 LET NA TRHU

Společnost Auto Palace Butovice s.r.o. oslavila dvě desítky úspěšných let na českém automobilovém trhu a připravila pro zákazníky speciální limitovanou edici vybraných modelů značky Hyundai.

V letošním roce slaví Auto Palace Butovice významné výročí. Na podzim roku 1998 bylo slavnostně otevřeno nové moderní prodejní a servisní centrum pro značku Mazda situované v Nových Butovicích, rozvíjející se části Prahy 13. Výstavba nového objektu v této lokalitě byla součástí tehdejších plánů na obchodní expanzi Auto Palace Group, druhé největší dealerské skupiny v České republice. Značka Mazda působila v oblasti prodeje a servisu v moderním objektu společnosti Auto Palace Butovice pro své zákazníky až do roku 2001. Ve zmíněném roce byla založena společnost Hyundai Motor CZ s.r.o. a právě tato korejská značka byla nově umístěna do objektu skupiny Auto Palace v Nových Butovicích. Zde jsou poskytovány vysoce kvalitní prodejní i poprodejní služby spojené se značkou Hyundai do této doby. Od slavnostního otevření v roce 1998 umístila společnost Auto Palace Butovice na český trh více než 22 tisíc nových vozů (Mazda a Hyundai). V poslední době se tato společnost stále výrazněji profiluje s úspěchem také na fleetovém trhu pro firemní klientelu.

„Jsem nesmírně rád, že mohu být dnes přítomen oslavě významného jubilea Auto Palace Butovice, který si za zmíněné dvě úspěšné dekády svého působení na českém automobilovém trhu získal velkou reputaci u svých zákazníků. Je moji milou povinností poděkovat všem, kteří se na bohaté historii prodejního a servisního centra v Nových Butovicích od samého začátku podíleli. Můj dík samozřejmě patří i současnému týmu zaměstnanců, kteří pečují o naše současné klienty značky Hyundai. Právě jejich odbornost a profesionální přístup k zákazníkům byly základem k dalšímu prodloužení spolupráce se značkou Hyundai na další období. 20leté jubileum je zároveň dobrým důvodem k dárku pro naše zákazníky v podobě limitované edice na vybrané modely Hyundai,“ řekl k významnému milníku Jan Boháč, ředitel společnosti Auto Palace Butovice s.r.o.

Limitovaná edice k 20. výročí Auto Palace Butovice se vztahuje na vozy Hyundai v modelové řadě i20, dále i30 ve verzi Fastback a Kombi a také na nový model Tuscon, ke kterým je navíc poskytnutý bonus ve výší až 20 tisíc Kč.

Od běžných vozů se budou odlišovat barevným provedením střechy a zrcátek, instalovaným emblémem „20 let Auto Palace Butovice“ na B-sloupku a nabídkou zimních pneumatik zdarma.

Právě v letošním roce, kdy společnost Auto Palace Butovice slaví své dvacáté narozeniny došlo k podepsání smlouvy s importérskou organizací značky Hyundai o prodloužení vzájemné spolupráce až do roku 2023, což by mělo být další významným bodem k posílení její pozice největšího dealera značky Hyundai v České republice.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »