Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 6.12.2018

AUTO PALACE GROUP S NOVÝMI PERSONÁLNÍMI POSILAMI

Dealerská skupina Auto Palace nadále výrazně posiluje v personální oblasti. Do nově zřízené pozice On-line Sales Manager jmenovalo vedení skupiny Filipa Toužimského a řízení fleetového oddělení svěřilo nově Janě Hášové.

Vedení dealerské skupiny Auto Palace tak personálně reagovalo na současné, a hlavně budoucí potřeby při zajišťovaní a naplňování svých obchodních cílů v oblasti prodeje nových vozů.

S účinností od 1. listopadu 2018 nastoupil nejprve do společnosti Auto Palace Filip Toužimský. Jeho cílem bude posílení obchodně-prodejních operací s využitím digitálních technologií. V minulosti získal Filip Toužimský bohaté zkušenosti v tomto oboru v rámci své praxe motoristického novináře, následně několikaleté praxe v oblasti prodeje nových vozů, a nakonec v posledním roce odpovídal za zavádění procesů v rámci on-line prodejů vozů a plnění retailových cílů.

V době, kdy se na celkových prodejích nových vozů podílí zásadním způsobem firemní klientela spojená s kooperací leasingových společností, se vedení dealerské skupiny Auto Palace rozhodlo personálně posílit rovněž své fleetové oddělení. S tímto cílem pověřilo od 1. prosince 2018 vedením tohoto oddělení Janu Hášovou, která do Auto Palace přichází z významné leasingové společnosti na českém trhu. Jana Hášová získala své několikaleté odborné zkušenosti v oblasti automotive nejprve v rámci pozice Leasingový poradce a následně jako Regionální manažerka prodeje s následnou rozšířenou zodpovědností v oblasti firemní klientely.

„Jsem nesmírně rád, že do naší významné dealerské skupiny na českém automobilovém trhu přicházejí noví zaměstnanci s tak bohatou praxí v oblasti prodeje či financování nových automobilů. Auto Palace disponuje jedinečnou skladbou nabízených automobilových značek a také umístěním poboček v Praze, Brně a Bratislavě. Personální posílení v oblasti vedení fleetového prodeje o Janu Hášovou povede k maximálnímu využití a koordinaci našich patnácti autosalonů v České republice a na Slovensku. Zcela novou pozici On-line Sales Managera skupiny Auto Palace jsme se rozhodli svěřit Filipovi Toužimskému. Dnes, více než kdy jindy, je potřeba se v prodeji vozů velmi důsledně věnovat rozvoji digitalizace prodejních procesů a vztahů s leasingovými společnostmi a nabízet kvalitní služby ve všech aspektech prodeje včetně finančních produktů. Chtěl bych Janě Hášové i Filipovi Toužimskému popřát hodně úspěchů při plnění našich ambiciózních obchodních cílů,“ sdělil k personálním změnám Radek Donner, generální ředitel pro retail skupiny Auto Palace v České a Slovenské republice.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »