Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 28.4.2017

Auto Palace hledá nového generálního ředitele pro Českou republiku a Slovensko

Společnost Auto Palace, jeden z největších dealerů automobilů v ČR, hledá nového generálního ředitele pro český a slovenský trh. Až do doby převzetí agendy novým ředitelem povede skupinu dočasně Niek Hertsenberg, generální ředitel AutoBinck Car Distribution and Retail B.V.

Skupina Auto Palace je v současnosti jednou z největších společností prodávající nové a ojeté automobily v České republice. Post generálního ředitele opustí k 31. 5. 2017 Ralph Howie, jenž v Auto Palace působil 4 roky. Jeho agendu převezme dočasně Niek Hertsenberg, nynější šéf divize Car Distribution and Retail celé skupiny AutoBinck.

 

V agendě nového generálního ředitele bude zodpovědnost za vedení firmy v České republice a na Slovensku. V tuto chvíli probíhá 1. kolo výběrového řízení, do kterého se mohou hlásit uchazeči s několikaletými zkušenostmi na obdobné manažerské pozici, znalostmi automotivního prostředí a s výborným projevem jak v českém, tak i anglickém jazyce.

 

Pro více informací mohou kandidáti kontaktovat Petru Nováčkovou, HR manažeku společnosti AutoBinck pro střední Evropu:novackova.petra@autopalace.cz

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »