Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 25.3.2020

AUTO PALACE NACHÁZÍ CESTU I VE SLOŽITÉ DOBĚ

• Pro zaměstnance byla spuštěna akce pro bezpečnější mobilitu
• Pro zákazníky byla vytvořena webová stránka aktualne.autopalace.cz o aktuálních službách
• Auto Palace prodlužuje dobu, po kterou si zákazníci mohou rezervovat vozy

Aktuální informace o možnostech prodeje a servisu naleznete na aktualne.autopalace.cz

 

Dealerská skupina Auto Palace řeší současnou složitou situaci na českém automobilovém trhu vlivem vyhlášení nouzového stavu v ČR spojeném s opatřeními proti šíření koronaviru COVID-19. Cílem aktuálně zavedených opatření je především pomoc vlastním zaměstnancům a stejně tak omezení negativních dopadů na rozsah služeb poskytovaných zákazníkům.Dealerská skupina Auto Palace řeší současnou složitou situaci na českém automobilovém trhu vlivem vyhlášení nouzového stavu v ČR spojeném s opatřeními proti šíření koronaviru COVID-19. Cílem aktuálně zavedených opatření je především pomoc vlastním zaměstnancům a stejně tak omezení negativních dopadů na rozsah služeb poskytovaných zákazníkům.


Všechny tuzemské pobočky skupiny Auto Palace obnovily, dle výjimky schválené Vládou ČR, od pondělí 16. 3. 2020 svůj provoz v oblasti servisních služeb a prodeje náhradních dílů. Prodejní prostory celé skupiny však zůstávají dle vládního nařízení pro veřejnost nadále uzavřené. I v této složité situaci však došlo k některým okamžitým opatřením, která pohotově reagují na potřeby zaměstnanců i požadavky zákazníků skupiny Auto Palace. 


Jedním ze zavedených opatření pro zaměstnance druhé největší dealerské skupiny v ČR a jejich rodinné příslušníky je časově omezená nabídka na okamžité pořízení ojetého vozu za mimořádných podmínek z portfolia autobazaru AutoPoint. Cenové zvýhodnění nabízených ojetých vozů pro zaměstnance se pohybuje v rozpětí od 20 do 50 tisíc Kč.  


Pro potenciální zákazníky, kteří zvažují i v této mimořádné době nákup nového či ojetého vozu, byla jako první mezi všemi automobilovými dealery v ČR, spuštěna speciální webová stránka aktualne.autopalace.cz seznamující veřejnost s aktuálními službami včetně online nabídky vozů i s jejich případným doručením na soukromou či firemní adresu. Aplikace rovněž informuje o všech hygienických pravidlech spojených se zmíněnou obchodní činností. Aktuální hodnocení návštěvnosti této webové aplikace ukazuje na opětovně rostoucí zájem veřejnosti o nákup vozů s požadavkem jejich rezervace na dobu nezbytně nutnou k umožnění testovací jízdy a následnému zakoupení. U vybraných vozů z rozsáhlých skladových zásob této dealerské skupiny je umožněno časové prodloužení jeho rezervace do doby osobní návštěvy, tedy po skončení nouzového opatření v ČR.  


„Nacházíme se nyní v době, která zřejmě nemá v novodobé historii srovnání a naším prioritním cílem je nyní maximální pomoc všem našim zaměstnancům při řešení jejich obtížné situace spojené s vyhlášením nouzového stavu v zemi. Každým dnem hledáme různá řešení, jak lidem v našich pracovních týmech pomoci. To je i důvod, proč jsme například vyhlásili možnost mimořádně výhodného zakoupení ojetého vozu z nabídky AutoPointu, neboť při cestě do zaměstnání tak mohou používání městské hromadné dopravy aktuálně nahradit hygienicky bezpečnější jízdou vlastním vozem,“ vysvětluje situaci Radek Donner, generální ředitel skupiny Auto Palace a dodává: „Samozřejmě ruku v ruce pečlivě analyzujeme naše aktuální obchodní možnosti na trhu s prodejem nových a ojetých vozů a snažíme se zajistit ekonomickou udržitelnost. Proto jsme rychle reagovali na vzniklou situaci našimi aktivitami v online marketingu a aktuální výsledky ukazují, že zájem lidí o koupi auta začíná opět mírně narůstat.“             

              
Auto Palace Group, jako součást silné nadnárodní skupiny, spoléhá v této době především na velké skladové zásoby nových vozů, které umožňují zachování prodeje i přes případné výpadky automobilových výrobců ve světové produkci.  

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »