Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 3.10.2016

Auto Palace prodává 6 z top 10 „Nejlepších značek“ podle statistiky spolehlivosti J. D. Power

Přední dealer automobilů v ČR, společnost Auto Palace, nabízí na tuzemském trhu hned 6 z top 10 nejspolehlivějších značek automobilů podle německé statistiky J. D. Power. Na prvním místě a ocenění „Nejlepší značka“ získala japonská značka Mitsubishi následovaná značkami Peugeot a Škoda. V prestižní desítce se následně umístily další 3 brandy, jenž zákazníci mohou nalézt v portfoliu společnosti Auto Palace.

Nejprestižnější instituce v oblasti průzkumu trhu na světě, J. D. Power, zrealizovala v Německu online průzkum zaměřený na spolehlivost automobilů starých od jednoho do tří let. Celkově se průzkumu zúčastnilo 15 000 reálných motoristů a vlastníků vozů, kteří se v online průzkumu podělili o své poznatky a zkušenosti s konkrétní značkou automobilu v průběhu posledního roku.
 
Pořadí žebříčku výrobců automobilů bylo stanoveno na základě počtu nahlášených připomínek vyskytujících se na 100 vozidel. Značka Mitsubishi v celkovém součtu získala nejnižší počet bodů, což jí zajistilo prvenství v konečném žebříčku nejspolehlivějších vozů, následována pak byla v pořadí druhým Peugeotem a třetí Škodou. 
 
V průzkumu motoristé odpovídali na otázky týkající se kvality, spolehlivosti, přitažlivosti či provozních nákladů. Výsledky vyplývající ze statistiky jsou užitečné nejen pro výrobce automobilů, ale i pro dealery, potažmo potenciální zájemce o nový vůz. Pro výrobce představují informace užitečný zdroj pro budoucí vývoj automobilů, dealeři získávají do ruky informace, jež jim mohou pomoci při jejich práci a zákazníci rozhodující argument pro nákup dané značky automobilu.
 
„Společnost Auto Palace velmi striktně dbá na to, aby svým zákazníkům nabízela vozy té nejvyšší kvality. Vývoj jednotlivých značek velmi bedlivě sledujeme a jsme přesvědčeni, že každý výrobce automobilů, jehož na českém trhu zastupujeme, dělá maximum pro to, aby koncoví uživatelé byli se svými vozy spokojeni i v průběhu jejich používání. Jsem velice potěšen z výsledků, které značky z našeho portfolia dosáhly. Průzkumy J. D. Power jsou jednimi z nejrespektovanějších a nám se tudíž do ruky dostává vynikající nástroj, jímž můžeme našim zákazníkům ještě více a do detailu poradit,“ říká Ralph Howie, generální ředitel Auto Palace pro ČR a SR.
 
Více info o průzkumu naleznete na: http://www.jdpower.com/press-releases/jd-power-2016-germany-vehicle-dependability-study-vds.
Zdroj informací: J. D. Power.
 
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »