Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 30.5.2016

Auto Palace slavnostně otevřel zrekonstruovaný showroom Hyundai

Showroom společnosti Hyundai, patřící do skupiny Auto Palace, byl včera večer za účasti předních představitelů obou společností slavnostně otevřen. Společnost Auto Palace, která se může pyšnit titulem Hyundai Partner roku 2015 a nově i členstvím v prestižním Hyundai Frontier Dealer Club, investovala do rekonstrukce 20 mil. Kč.
Slavnostní pásku přestřihli Rolf Lauret, majitel skupiny Autobinck a Sir Byung Kwon, prezident společnosti Hyundai Czech.

Záměr společnosti Auto Palace zvyšovat své investice v České republice pokračuje. Přední automobilový dealer hned 8 značek dokončil rekonstrukci svého stávajícího showroomu Hyundai v pražských Butovicích. 
 
Rekonstrukce samotná započala v únoru 2016. Razantně se změnil celkový vzhled dealerství – obměnilo se hned několik prvků interiéru showroomu, mj. i Genesis salónek pro zákazníky a kanceláře. Z hlediska vnějších úprav došlo k výměně atiky budovy, úpravě vchodu do budovy a výměně reklamních pylonů. Modernizace prostor probíhala v rámci klasického provozu autosalonu, omezení doznala pouze expozice automobilů uvnitř showroomu. Současný moderní vzhled zdůrazňuje kompatibilitu společnosti Auto Palace se značkou Hyundai a v budoucnu zkvalitní celkový servis a poskytované služby společnosti Auto Palace zájemcům o vozy značky Hyundai.
 
Zmodernizované dealerství značky Hyundai v Auto Palace Butovice má otevřeno každý den mimo neděle. Pod jednou střechou i zde zákazníci naleznou zázemí pro výběr a servis nových vozů, prodej a nákup ojetin a plné servisní zázemí. Butovický autosalon rovněž nabízí komplexní služby v oblasti financování a pojištění vozů a prodeje doplňků a náhradních dílů.
 
 „Od otevření showroomu Hyundai v roce 2001 jsme prodali celkový počet 12 569 automobilů. Jsem pyšný na to, že díky práci našich zaměstnanců se dlouhodobě držíme na prvním místě v prodejích vozů Hyundai z jediné pobočky a nyní můžeme tento prostor představit zákazníkům ve zcela novém designu, navrženém renomovanou designérskou společností Atami44 společně s Ing. arch. Petrem Šramotou,“ řekl Ralph Howie, generální ředitel Auto Palace pro ČR a SR.
 
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »