Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 4.3.2016

Auto Palace Spořilov povede Petr Havlík

Do společnosti Auto Palace Spořilov nastoupil od února tohoto roku Mgr. Petr Havlík na pozici ředitele pobočky. V Auto Palace Spořilov, jež vytváří více než 60 % obratu celé skupiny Auto Palace v ČR, bude zodpovědný za veškeré aktivity spojené s chodem společnosti, zajištění a zkvalitňování servisu zákazníkům a další rozvoj firmy.

Do společnosti Auto Palace Spořilov nastoupil od února tohoto roku Mgr. Petr Havlík na pozici ředitele pobočky. V Auto Palace Spořilov, jež vytváří více než
60 % obratu celé skupiny Auto Palace v ČR, bude zodpovědný za veškeré aktivity spojené s chodem společnosti, zajištění a zkvalitňování servisu zákazníkům
a další rozvoj firmy.
 
Mgr. Petr Havlík získával zkušenosti v automotivní oblasti od roku 2004. Nejprve působil jako Fleet Manager v AAA Auto, v letech 2009 až 2016 pak jako Sales Manager a Group Sales Manager v Auto Jarov.
 
Mgr. Petr Havlík vystudoval Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích, své znalosti pak doplnil při studiu v Londýně a Sydney. Pan Havlík (41 let) je ženatý, má 2 děti a mezi jeho záliby kromě rodiny patří hudba a sport.  
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »