Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 2.3.2020

AUTO PALACE TV DOSÁHLA REKORDNÍCH 2 000 000 ZHLÉDNUTÍ

Dealerská skupina Auto Palace oznámila dosažení rekordního dvoumiliontého zhlédnutí videoobsahu na své internetové televizi Auto Palace TV.

Portál, který je dostupný na doméně Autopalace.tv, provozuje druhá největší automobilová dealerská skupina v ČR od loňského roku a jeho obsah tvoří videa z vlastní produkce. Struktura Auto Palace TV je rozdělena do několika kategorií a zájemci se tak mohou seznámit nejen s nově testovanými vozy z celého portfolia skupiny Auto Palace, ale získat rovněž cenné informace o vybraných ojetých vozech. Samozřejmě nechybí ani poradna pro majitele vozů a stejně tak různá doporučení z oblasti cestování, určená všem motoristům.

Auto Palace TV však poskytuje zajímavé informace také případným zájemcům o zaměstnání v této společnosti, a to formou náborových videí i zajímavými rozhovory se současnými zaměstnanci v různých profesích. Atraktivitě této internetové televize pomáhají také recenze známých osobností, jakou je například automobilový závodník Martin Prokop, matador světových rallye, a především pak několikanásobný účastník legendární soutěže Rallye Dakar, který provádí videoseriálem Světem SUV.

Dosažením rekordních dvou milionů zhlédnutí se Auto Palace TV stává nejsledovanějším televizním kanálem s podobným zaměřením mezi dealerskými skupinami.

“Ve společnosti Auto Palace se budeme i do budoucna hodně věnovat tvorbě vlastního videoobsahu. Vycházíme tak vstříc našim zákazníkům, kteří jsou schopni v dnešní uspěchané době načerpat prostřednictvím videí velké množství informací v relativně krátkém čase. Auto Palace TV nám pomáhá úspěšně budovat povědomí o naší značce u našich cílových skupin. Zároveň slouží naše televize i jako další prodejní kanál, protože u jednotlivých videí se zobrazuje i nabídka testovacích jízd konkrétního vozu,” vysvětlil přínos tohoto projektu Stanislav Perkner, marketingový manažer Auto Palace CZ/SK.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »