Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 24.8.2017

AutoPoint nabízí jako první síť autobazarů v ČR operativní leasing na vybrané ojetiny

Přední prodejce ojetých vozů AutoPoint z dealerské skupiny Auto Palace spustil v tuzemských podmínkách ojedinělý projekt – pronájem ojetin na operativní leasing. V nabídce dealera naleznou zákazníci prémiové vozy značek Audi a Mercedes, ovšem společnost plánuje rozšíření možnosti financování touto formou i na další značky.

Pronájem vozu na operativní leasing má v tuzemských podmínkách stále více příznivců. Společnost Auto Palace, do jejíž struktury spadá také síť autobazarů AutoPoint, proto přichází s pilotním projektem, kdy rozšiřuje možnost pronájmu vozů i na ojetiny. 

AutoPoint prozatím nabídne operativní leasing na značky Audi A6 a Mercedes třídy E, a to ve stáří 1 roku. Financování formou operativního leasingu přinese zákazníkovi řadu výhod v porovnání s koupí nového vozu. Odpadne zejména starost se správou vozidla, pojištěním nebo jeho servisem. Už za 15 000 Kč měsíčně včetně DPH může zákazník jezdit o třídu vyšší kategorií vozu v porovnání s náklady na pořízení nového vozu. Operativní leasing lze v AutoPoint sjednat na dobu od 2 do 4 let prostřednictvím partnera ČSOB Leasing.

„Pronájmem ojetin dáváme našim zákazníkům možnost pořídit si vůz vyšší cenové kategorie, který by si při klasickém způsobu financování nemohli dovolit,“ říká Niek Hertsenberg, generální ředitel, AutoBinck Car Distribution and Retail B.V. „Při financování vozu formou operativního leasingu odpadá povinnost skládat akontaci a ani schvalovací proces a požadavky na zákazníka nejsou tak striktní,“ dodává Niek Hertsenberg.

Výhody operativního leasingu společnosti AutoPoint:

 

  • nižší požadavky na zákazníka (výše měs. příjmu, hotovost na složení akontace)
  • žádné riziko spojené s vlastnictvím vozu
  • kompletní správa vozu
  • pojištění vozu součástí nájemní ceny vozu
  • flexibilita poskytovaných služeb
  • nižší časová náročnost na správu a servis vozidla

 

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »