Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 7.6.2018

Ford uvítá jaro na Spořilově

Rozhovor s vedoucím prodejů Danem Lyachem

Co přinesl značce Ford ve vašem dealerství loňský rok 2017?

Já ho vidím jako velmi úspěšný rok, pocitově i statisticky. Řečeno slovy čísel, Ford prodal za minulý rok u nás na Spořilově 5359 nových vozů a potřetí za sebou tak překročil v celoročních prodejích hranici pěti tisíc vozů, což je obrovský úspěch. Navíc, stejně jako v minulém období, jsme prodejní jedničkou mezi autorizovanými prodejci Ford v ČR, což nás nesmírně těší, ale zároveň zavazuje. Za těmito pozitivními výsledky stojí několik faktorů - od nabídky špičkových modelů, přes kvalitní servisní zázemí až k výhodným podmínkám v rámci fleetových prodejů.

Mezi nejvíce prodávané vozy patří ikonický model Focus. Co zajímavého letos přinese?

Už na jaře bychom měli mít detailní informace ke zcela novému Focusu. Nesmírně se těším, až ho tady na Spořilově ukážeme veřejnosti. Do té doby však budeme atraktivní nabídku na stávající generaci modelu Focus. Již nyní mohu prozradit, že naše akční cena základní výbavy provedení kombi byla, pouze pro zákazníky Auto Palace Spořilov, stanovena na 309 000 Kč, což je skutečně mimořádná nabídka vzhledem ke kvalitě a užitné hodnotě zmíněného modelu. Cena však bude platit jen do vyprodání skladových zásob.

V únoru jste spustili prodej nového modelu EcoSport. Jak reagují lidé na tento model?

Na skutečný průzkum spokojenosti je asi brzo, ale první ohlasy jsou velmi pozitivní. Je to dáno především zajímavým designem vozu, velkým vnitřním prostorem, jízdními vlastnostmi a samozřejmě velmi efektivně pracujícím litrovým motorem EcoBoost, který je šestinásobným držitelem významného titulu Mezinárodní motor roku ve své kategorii. Sympatická je i cena, která startuje na částce 399 900 Kč.

V loňských statistikách prodejů v ČR velmi pozitivně překvapil také model Kuga.

Ano, skutečně, zájem o Ford Kuga byl u nás vloni nebývalý a stále neopadá. I proto jsme si připravili speciální nabídku pro zájemce o tento model ve výbavách Titanium a ST-Line, kde kromě špičkových akčních cen nabízíme navíc výbavu v hodnotě až 88 tisíc korun zdarma. Spadají do ní například bixenonové světlomety, panoramatická střecha nebo zadní parkovací kamery.

Zájemce z řad podnikatelů bude zajímat situace v užitkových vozech Ford.

V užitkových vozech nyní posilujeme výprodej současných modelů Transit Custom, Connect a Courier. Důvodem je očekávání modernizovaných modelových řad. V obecné rovině se ale budeme výrazně zaměřovat na posílení prodejů u firemní klientely.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »