Novinky z Auto Palace Group
Datum vydání: 30.3.2021

JAN BUBENÍK SE UJAL VEDENÍ POBOČKY AUTO PALACE SPOŘILOV

Automobilová dealerská skupina Auto Palace nadále posiluje svoji organizační strukturu v personální oblasti. Vedení skupiny jmenovalo Jana Bubeníka do funkce ředitele pobočky Auto Palace Spořilov.

Řízení aktivit spořilovské pobočky skupiny Auto Palace se Jan Bubeník ujal začátkem března a jeho jmenování je výsledkem dlouhodobé strategie posilování vedení jednotlivých prodejních a servisních středisek v celé ČR. Auto Palace Spořilov je z pohledu celkového rozsahu svých aktivit nejvýznamnější pobočkou skupiny a zajištuje prodejní a servisní činnost především pro automobilové značky Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel a Škoda. Ve svém portfoliu má rovněž zastoupení pro prodej a servis užitkových vozů skrze Ford Transit Centrum a Opel Professional a stejně tak nabízí služby související s prodejem ojetých vozů a autopůjčovnou.

Nově jmenovaný ředitel pobočky Auto Palace Spořilov Jan Bubeník pracuje v oblasti automotive téměř 30 let a většinu své profesní kariéry působil v importérské organizaci světově významné prémiové automobilové značky. V několika manažerských pozicích řídil aktivity spojené s prodejem a servisem osobních i užitkových vozů.

„Možnost zapojit se do obchodních aktivit skupiny Auto Palace a převzít vedení její největší pobočky na Spořilově je pro mě zcela novou profesní motivací. Těším se nejenom na pro mě zcela nové prostředí multibrandového dealerství, ale především na možnost vedení zkušeného a profesionálního týmu lidí. Mým cílem je každý den vidět na tvářích jak kolegyň a kolegů, tak našich zákazníků úsměv a radost z naší dobře odvedené práce,“ uvedl Jan Bubeník, nově jmenovaný ředitel Auto Palace Spořilov.

„V osobě Jana Bubeníka získává pobočka Auto Palace Spořilov velmi zkušeného manažera, který svými znalostmi prostředí automotive určitě naplní naše představy ve vztahu k efektivnímu řízení celé spořilovské pobočky. Minulý rok jsme vloženými investicemi a akvizicemi výrazně posílili naše obchodní aktivity a konkurenceschopnost na automobilovém trhu v České republice. Naše neustálá snaha o kvalitní nabídku a zajištění komplexní mobility v privátním i firemním sektoru však klade stále větší nároky na personální obsazení zkušenými manažery právě na vedoucích pozicích jednotlivých poboček. Chtěl bych tímto popřát panu Bubeníkovi hodně úspěchů a příkladnou spolupráci s celým pracovním týmem Auto Palace Spořilov,“ uvedl k nástupu nového ředitele pobočky Karel Klouda, generální ředitel skupiny Auto Palace.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »